Анонс новин

« жовтня 2018 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Гордість закладуmod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні156
mod_vvisit_counterВчьора563
mod_vvisit_counterЦього тижня719
mod_vvisit_counterМинулого тижня3535
mod_vvisit_counterЦього місяця7370
mod_vvisit_counterМинулого тижня10148
mod_vvisit_counterВсіх473196

Online (20 хвилин тому): 6
Ваш IP: 54.198.212.30
,
Зараз: 2018-10-16 11:44

Голосування за громадський проект дошкільного закладу №40

https://rivne.pb.org.ua/projects/37

 

Субота, 17 березня 2012, 18:31

Архів новин до 30.06.2013

Автор:  Administrator
Оцінити
(0 голоси)

Настав літньо-оздоровчий період  і з ним розпочалися на свіжому повітрі спортивні свята, ігри та розваги. Так,  26 червня  відбулася Літня Спартакіада, де діти показали й проявили  свої фізичні вміння, навички, спортивний дух та бажання до перемоги.

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleria925ee7b5ba
joomlamodniyportal.ru


 

Промайнув навчальний рік,  закінчилися останні заняття і ось воно – довгоочікуване  випускне свято. У затишній святковій залі зібралися батьки,

вихователі та самі винуватці свята. Наші вихованці  вже підросли, багато чого навчилися і готові для подальшого дорослого життя. Звучали прощальні пісні та вірші, а у батьків вихованців на очі наверталися сльози, бо у житті їхніх дітей це перший дорослий бал, коли дівчатка, як наречені, у святкових сукнях разом із галантними кавалерами танцюють свій перший у житті прощальний вальс . Маленькі випускники висловлювали щирі слова подяки тим, хто протягом кількох років їх виховував, навчав рахувати, читати, досліджувати, розмірковувати та знаходити правильні рішення у будь – яких життєвих ситуаціях, а саме головне, вчив їх бути справжніми людьми.  Згодом будуть інші випускні бали, але цей перший свій бал діти не забудуть ніколи.

Бажаємо своїм випускникам успіхів у подальшому житті і навчанні, та щоб у школі вони теж почувалися як у рідному домі!

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleriad4ec5b6300
joomlamodniyportal.ru


У літній період значна увага приділяється безпеці життєдіяльності дітей, зокрема поведінці на вулиці. З цією метою в дошкільному закладі була проведена зустріч з працівниками ДАІ. Вони  в доступній формі нагадали дітям про правила дорожнього руху, поведінки на вулиці, транспорті. Малюки із задоволенням грали в цікаві ігри, відповідали на запитання вікторини та переглянули мультфільм.

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleriaf31f1616c1
joomlamodniyportal.ru

 


 

Впродовж навчального року в дошкільному закладі діти мали можливість відвідувати гуртки за інтересами. Своїми досягненнями малюки поділись з батьками та педагогами закладу. Дошкільники продемонстрували свої таланти з малювання, фізичної підготовки, художньої праці, співу, ознайомили батьків з лікарськими рослинами, навчили грати в інтелектуальні ігри  та подарували безліч позитивних емоцій.

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleria1aaf745c0e
joomlamodniyportal.ru

 


 

«Є у мене мати – Україна мила.

Є у мене мати – й ця,що породила…»

Такими словами було розпочато музичне  свято «Велике серце мамине», на якому діти розповідали цікаві вірші про мам, присвячували їм пісеньки, виявляли свою любов, повагу та шану до найріднішої в світі людини. В кінці свята діти вручили мамам подарунки, виготовлені власними руками.

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleriaf121d6a28c
joomlamodniyportal.ru


 

Відповідно до листа управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради від 14.05.2013 року № 01-14/732,прохання управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради працівники та вихованці ДНЗ№40 долучились до проведення спортивного заходу «День виклику», а саме було  проведено  ранкову гімнастику 16.05.2013 року  о  9.00.  В заході взяли участь 278 вихованців ДНЗ та 30 працівників.

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleria8c0352afcb
joomlamodniyportal.ru


16.05.2032 р. в дошкільному закладі на високому професійному рівні  була проведена педагогічна  рада з наступною повісткою дня:

- Використання інноваційних креативних технологій у формування логіко-математичної компетентності (доповідь вихователя – методиста Євтушок  Л.В);

- Використання потенціалу інтегрованих занять з метою реалізації завдань логіко-математичного розвитку(виступ з досвіду роботи вихователя Кухарчук І.М);

- Розвиток інтелектуальних здібностей в ігротеці розвивальних  ігор(виступ з досвіду роботи практичного психолога Бейлах О.М);

- Рівень сформованості логічного мислення  старших дошкільників  (інформація за результатами тематичної перевірки вихователя- методиста  Євтушок Л.В.).

До педагогічної ради був проведений колективний перегляд занять, що сприяв підвищенню професійного рівня педагогів.

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleria513a5a32a2
joomlamodniyportal.ru


 

26.04. 2013р.  в ДНЗ на високому професійному рівні  пройшло  методичне об’єднання   для музичних керівників міста. На даному заході був присутній  методист  КУ «Рівненський міський методичний кабінет» Лукашук Лариса Миколаївна,  яка високо оцінила педагогічну майстерність музичних керівників Колоскової О.К. та Шевчук О.Г. Педагоги мали можливість поглибити свої знання  з використання різних інноваційних технологій для розвитку музичної творчості дошкільників.

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleriac19739c849
joomlamodniyportal.ru


22  березня  на високому професійному рівні пройшло чергове засідання школи з впровадження педагогічного досвіду вихователя Гури Г.А. «Формування мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку засобами ТРВЗ та «Граматики фантазії» Джанні Родарі». На даному заході був присутній  методист  КУ «Рівненський міський методичний кабінет» Лукашук Лариса Миколаївна,  яка проаналізувала роботу школи за 2012-2013 н.р. ,  вказала на високу ефективність проведення, висловила  щиру подяку  керівнику Гурі Г.А. та спільно з слухачами школи визначила завдання й напрямки роботи на наступний 2013-2014 н.р.

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleriaf4a1569774
joomlamodniyportal.ru


Яскраву, творчу, ділову, сучасну, енергійну, красиву жінку, Прокопчук Олену Григорівну, завідувача ДНЗ №40, вітаємо з  перемогою в конкурсі «Жінка року 2013».  Олена Григорівна своєю невтомною працею, високим професіоналізмом, наполегливістю, талантом й мудрістю умілого керівника, почуттям відповідальності  здобула заслужений авторитет серед освітян краю, колег громади загалом.
Нехай ваша фаховість і гуманність, життєві знання і досвід, доброта і людяність й надалі сприяють розвитку  дошкільної освіти. Сил і наснаги Вам!

 

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleriad998c655c2
joomlamodniyportal.ru


26.03.2013 року в ДНЗ №41 проходив завершальний етап  ІІ (обласного) туру  Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників ДНЗ «Вихователь року», в якому змагалися кращі вихователі області. Перемогу здобув творчий, креативний, ініціативний, з неординарними підходами до навчально-розвивальної діяльності вихователь ДНЗ №40, Кухарчук Ірина Миколаївна.

Нагороду вручав начальник управління освіти і науки облдержадміністрації  Таргонський Григорій Миколайович. До привітань приєдналися адміністрація ДНЗ №40, колеги та батьки.

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleria1a5bb68f5c
joomlamodniyportal.ru


26.02.2013 року вихователь нашого закладу, Кухарчук Ірина Миколаївна, здобула перемогу  у  І (міському) турі  Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників ДНЗ «Вихователь року».

Ірина Миколаївна -  прекрасний педагог, творча та креативна особистість, яка має безліч талантів .

Весь колектив, діти, батьки з особливою радістю, щирістю, любов’ю вітають нашого переможця.

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleria409db4a5af
joomlamodniyportal.ru

 


15 лютого в дитячому садку відбулося свято зустрічі весни із  зимою,  свято «Стрітення», де були  проведені  спортивні змагання між старшими групами. Діти із задоволенням приймали участь у різноманітних конкурсах, водили весняні хороводи та мірялися силою.  Майстри кухні приготували смачні, запашні, рум’яні жайворонки, які принесли у кожну групу весну. А зимі-чарівниці  нічого не залишалося, як перетворитися на попіл від теплого подиху весни.

 

 

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleria550f4957b7
joomlamodniyportal.ru

 


13 грудня на високому професійному рівні пройшло чергове засідання школи з впровадження педагогічного досвіду вихователя Гури Г.А. «Формування мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку засобами ТРВЗ та «Граматики фантазії» Джанні Родарі». Педагоги міста мали можливість не лише збагатити свої знання новими методами з формування мовленнєвої компетентності, а й спробувати себе в ролі винахідників та казкарів.

 

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleriacbc4f0a753
joomlamodniyportal.ru

 


 

Разом із зимовою хурделицею завітала у дитячий садок новорічна казка. З 26 по 29 грудня дошкільники нашого закладу зустрічали Діда Мороза та Снігурочку, перевтілювалися у різних казкових героїв, водили хороводи навкруг красуні ялинки, декламували вірші та грали в ігри. На святі було весело не лише дітям, а й дорослим. На один із ранків завітали спонсори нашого закладу Крока Ніна Юріївна та Зелінська Лариса Володимирівна, які подарували малюкам корисні подарунки

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleria4e448e5c59
joomlamodniyportal.ru

 


 

Фізінструктор нашого закладу – Корнієнко Лариса Миколаївна 30.11.2012р. взяла участь у проведенні майстер-класу, з теми: «Впровадження здоров’язберігаючих технологій». На якому представила доробки з впровадження ігрового стрейтчингу, та поділилась досвідом роботи з даної теми із колегами міста.

 


 

15.11.2012 р. відбулося методичне засідання вчителів – логопедів та вчителів – дефектологів ДНЗ на тему: « Логоритміка як комплексна методика в системі корекційного навчання дітей з вадами мовлення».

На засіданні були присутні вчителі – логопеди, вчителі – дефектологи, методист інклюзивного та корекційного навчання Рівненського міськвиконкому Криницька В.І., яка високо оцінила рівень підготовки та організації засідання,відзначила професійну майстерність спеціалістів.

Вчителі – логопеди показали високу теоретичну та практичну підготовку з наступних питань:

1.

 

 

2.

3.

4.

 

5.

 

6

Науково-методичні засади логоритмічної роботи при мовленнєвих вадах у дітей дошкільного віку.

Обстеження стану психомоторики у дітей з вадами мовлення.

Гра з учасниками м\о.

Логоритміка в системі комплексного підходу до подолання заїкування.

Логоритмічне заняття на тему: «Зимові сни ведмедя».

Виставка дидактичного матеріалу та логопедичної літератури.

Гришкевич О. І.

 

 

Яцюк О. Д.

м\к Шевчук О.Г.

Штіль С.Ю.

 

Яцюк О.Д.

 

Яцюк О.Д.

 

 

26.11.2012 р. в дошкільному закладі на високому професійному рівні була проведена педагогічна рада з наступною повісткою дня:

Формування екологічної компетентності в контексті реалізації завдань програми розвитку «Я у Світі (доповідь вихователя – методиста Євтушок Л.В).

Формування природничо- екологічної компетентності дошкільників засобами авторської казки (виступ з досвіду роботи вихователя Андрійчук О.М).

Використання дослідницько пошукової діяльності при ознайомлені з природою рідного краю(виступ з досвіду роботи вихователя Ступницької О.О.).

Стан екологічного розвитку (інформація за результатами тематичної перевірки вихователь- методист Євтушок Л.В.)

***********************************

6.12.2012р в ДНЗ була проведена фізкультурна розвага «В пошуках книги про права дитини» в якій взяли участь педагоги, діти, батьки та головний спеціаліст обласного управління юстиції - Діжурко Ольга Володимирівна, яка високо оцінила результативність проведення заходу. Ольга Володимирівна ознайомила дошкільників з Конвенцією про права дитини , відмітила високу обізнаність дітей з правового виховання.

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleria155d07563d
joomlamodniyportal.ru

***********************************

«Мово рідна! Слово рідне! Хто Вас забуває, той у грудях не серденько, а лиш камінь має!...» Під таким гаслом в дошкільному закладі 09.11.2012 пройшло свято «Рідної мови». Діти із задоволенням декламували вірші, співали пісні та танцювали запальні українські таночки. Також вони мали змогу відчути красу та мелодійність рідної мови, поглибити знання про звичаї та традиції українського народу.

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleriacdd31b1dfd
joomlamodniyportal.ru

***********************************

26.11.2012 р. пройшло чергове засідання «Школи молодого вихователя»під керівництвом Продай Л.М. Педагоги удосконали свої знання з написання календарного плану , обговорили труднощі при організації навчально – розвивальної діяльності та спільно знайшли шляхи їх вирішення.

 

25.10.2012р. колектив ДНЗ поділився досвідом роботи з впровадження здоров’язбережувальних та здоров’яформувальних технологій у роботі з дітьми із слухачами курсів РОІППО. Колеги мали можливість переглянути заняття з фізкультури «Інтеграція рухів і музики» та дихальної гімнастики. Також завідувач ДНЗ Прокопчук О.Г. ознайомила присутніх з комплексним планом оздоровлення та специфікою роботи санаторного закладу.

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleria557aeae568
joomlamodniyportal.ru

18.10.2012р. в дошкільному закладі на високому емоційному піднесенні пройшла церемонія нагородження переможців та учасників змагань «Краща спортивна група». Малюки отримали задоволення від здобутих нагород та спілкування з героями свята – «Здоров’я» та «Спорт». Також всі бажаючі мали можливість помірятись силою із «Здоров’ям».

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleria0dfa007f2c
joomlamodniyportal.ru

4.10.2012р. представники колективу разом із завідувачем Прокопчук О.Г. взяли участь у святковому дійстві присвяченому Дню працівника освіти, де для педагогів лунали вітання від влади та творчих колективів міста. Також на святі нагороджували кращих працівників освіти. Колектив ДНЗ №40 отримав нагороду від Рівненського міського виконавчого комітету управління освіти «Кращий дошкільний навчальний заклад №40 за напрямом «Впровадження здоров’яформувальних технологій»».

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleria6deb3ddd8d
joomlamodniyportal.ru

27.09.2012р. завідувач ДНЗ Прокопчук Олена Григорівна разом з іншими представниками дошкільників взяла участь в розширеному засіданні колегії МОНмолодьспорту України присвяченій Дню дошкілля. Засідання відвідав міністр освіти п. Д.Табачник, який привітав колег з професійним святом та визначив пріоритетні завдання на новий 2012 – 2013 н.р.

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleriaf8f7f227bb
joomlamodniyportal.ru

«Знай, свої права, дитино!»

З раннього віку в нашому дошкільному закладі в доступній формі ознайомлюють малюків із їхніми правами. Нещодавно в садочку було проведено літературно-музичну розвагу «Знай, свої права, дитино!», де малюки поділилися з «мешканцями лісу» своїми знаннями про права дитини. Захід також відвідав головний спеціаліст обласного управління юстиції - Діжурко Ольга Володимирівна, яка високо оцінила результативність його проведення і відмітила високу обізнаність дітей з правового виховання.

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleria381ee26234
joomlamodniyportal.ru

Педагогічна рада

31.08.2012 р. в дошкільному закладі на високому професійному рівні була проведена педагогічна рада з наступною повісткою дня:

1. Підсумки роботи педагогічного колективу за минулий 2011-2012 н.р. та пріоритетні завдання на 2012-2013 н.р.

2. Обговорення та затвердження річного плану роботи на 2012-2013 н.р.

3. Затвердження напрямків інноваційної діяльності та видів планування освітньо-виховного процесу.

4. Затвердження програм гуртків з ДОПП.

5. Затвердження плану заходів взаємодії ДНЗ і ЗОШ №23.

День міста

26.08.2012р. рівняни та гості приймали участь у заходах присвячених Дню міста. Наш дошкільний заклад також не залишився осторонь. Працівники, батьки та діти святковою ходою крокували головною вулицею міста, щоб покласти квіти до підніжжя пам’ятника Марії Несвицькій. Також наші працівники разом з своїми сім’ями із задоволенням дефілювали у вишиванках на центральному подіумі міста.

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleria847bc0077b
joomlamodniyportal.ru

День незалежності

З метою виховання патріотизму та любові до рідного краю 23.08.2012р. в дошкільному закладі було проведено літературно-музичну розвагу присвячену Дню незалежності. Дошкільники разом із педагогами читали вірші про Україну, співали пісні та розважалися. На їх обличчях можна було побачити лише позитивні емоції та почуття гордості за рідну державу.

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleriaa9edacd442
joomlamodniyportal.ru

 

07 червня 2012 року завідувач ДНЗ Прокопчук О.Г. відвідала міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, де відбулось визначення переможців та дипломантів Всеукраїнського конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу. Наш дошкільний заклад ввійшов в число трьох переможців конкурсу, решта закладів стали дипломантами.

Вітаємо дошкільний заклад № 40 з перемогою!

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleria3eb139dd89
joomlamodniyportal.ru

 

З 24 по 31 травня наш дошкільний заклад проводжав своїх найстарших вихованців до школи. Для нас ця подія радісна і водночас сумна, бо вчорашні малята вже підросли, багато чого навчилися і готові для подальшого дорослого життя. А смуток лягає на серце тому, що маємо розлучатися з ними. Цього року у нас було 4 старші групи (№7, 9, 11, 12) і серед них 84 дитини, у житті яких особливий день - перший випускний бал. В ці святкові дні діти прощалися із своїми вихователями, групою і дитячим садком.
Тепер майбутні першокласники уже дорослі і на них чекає новий етап у житті. Для наших випускників ми бажаємо рости здоровими, досягати високих результатів у навчанні та завжди залишатися хорошими людьми.

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleria68ef7ceb62
joomlamodniyportal.ru


 

16 травня в ДНЗ пройшло чергове засідання школи молодого педагога «Паросток» під назвою «Гавань винахідництва». Вихователі на високому рівні продемонстрували свої знання по використанню креативних технологій для організації освітнього процесу.


Нещодавно в ДНЗ відбулася педагогічна рада на тему: «Розвиток комунікативних здібностей та формування мовленнєвої компетентності у контексті реалізації Базової програми розвитку дитини «Я у Світі».

Повістка дня:

  1. Використання інтерактивних технологій у мовленнєвому розвитку дошкільників (вчитель-логопед);

  2. Створення умов для оптимального розвитку мовлення дошкільників (Верхушкіна С.В.);

  3. Рівень мовленнєвої компетентності старших дошкільників (вихователь-методист).

До педради вихователі мали можливість переглянути відкриті заняття:
  • «У весняний ліс на прогулянку запрошую вас піти» (з використанням діалогічних казок), Волчук Н.Є.

  • «Грає сонце промінцями із малими дітлахами», Верхушкіна С.В.

  • Відеозаписи занять Кухарчук І.М., Приймак О.М. з мовленнєвої компетентності.

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleriaa5aa67cd3a
joomlamodniyportal.ru


На другу неділю травня припадає міжнародне свято - День матері.

День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.
Здавна українському народові притаманне шанобливе та поважне ставлення до матері.
В знак поваги, в нашому ДНЗ було проведено музичне свято «Для мам», на якому діти розповідали цікаві вірші про мам, присвячували їм пісеньки, а найбільше сподобалася колискова пісня у виконанні мами Міщур Н.В. із сином. В кінці свята діти вручили мамам подарунки.

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleria0aaa108c9d
joomlamodniyportal.ru

 


15 лютого в ДНЗ відбулось спортивне свято «Стрітення»

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleria7e922e622b
joomlamodniyportal.ru

25 лютого в закладі було проведено свято присвячене до дня народження Лесі Українки за мотивами казки «Лілея»

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleria5ba562f55a
joomlamodniyportal.ru


Педагоги дошкільного закладу прийняли участь у міському ярмарку "Педагогічних знахідок", який проходив 17.02.2012 р. і вибороли 1 місце. Вітаємо з перемогою!


5 березня 2012 р. відбулось розширене засідання органів громадського самоврядування, представників колективу та адміністрації, де розглядалось питання підготовки до нового 2012-2013н.р.та осінньо-зимового періоду. Нарада пройшла в конструктивній, партнерській обстановці. Як результат-окреслений план заходів у якому активну участь беруть всі учасники навчально-виховного процесу та громади.


12 березня 2012 р. в ДНЗ на високому професійному рівні пройшов методичний захід де були представлені творчі доробки педагогів,що атестуються. Всі вихователі змістовно розкрили суть своєї проблемної теми та яскраво продемонстрували творчі доробки щодо успішної реалізації даних тем.


З 28 березня по 6 квітня 2012 р. в ДНЗ проходив день відкритих дверей для батьків, діти яких відвідують гуртки з ДОПП. Батьки отримали задоволення від переглянутих занять, спробували себе в ролі учнів, висловили слова вдячності адміністрації та керівникам гуртків.
Хореографія:

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleriab7c4fd16ac
joomlamodniyportal.ru

Англійська:

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleria2072edfa1c
joomlamodniyportal.ru

ОКМ:

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleria50333fe131
joomlamodniyportal.ru


29 березня 2012 на базі ДНЗ плідно та результативно було проведено чергове засідання школи для вихователів м. Рівного по впровадженню педагогічного досвіду Гури Г.А. «Формування мовленнєвої компетентності шляхом використання методології ТРВЗ та «Граматики фантазій»Джанні Родарі».

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleriacbb3b34688
joomlamodniyportal.ru


Нещодавно в ДНЗ був проведений калейдоскоп весняних свят, на яких діти мали можливість зустрітися з казковими героями, порадіти першим промінчикам сонця .

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleriad7c9f6d2a5
joomlamodniyportal.ru


Весна! Все прокидається від зимового сну. Прокинувся і наш сад від дзвінкого щебету птахів. Діти і педагоги закладу вітають приліт пташок.

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleria79dbb2c08b
joomlamodniyportal.ru


11 квітня 2012 р. в дошкільній установі була проведена виставка авторських робіт «Весняні перлини», де були представлені роботи з різноманітних матеріалів: бісеру, паперу, тіста, тканини, пластиліну та ін. У заході взяли участь педагоги закладу, діти та їхні батьки.

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleria00c13e8e58
joomlamodniyportal.ru


З настанням весни розпочались роботи на городах і в садах. 13 квітня 2012 року мали можливість відчути себе маленькими аграріями і вихованці нашого закладу. Малюки залюбки саджали картоплю, сіяли буряки, квасолю та багато інших овочів промовляючи : «Хай Бог родить на всякого долю!».

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleriab4ea26b09e
joomlamodniyportal.ru


21 квітня 2012 року заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Борис Жебровський відвідав наш дошкільний заклад та ознайомився з його роботою.

 Пан міністр разом із заступником голови облдержадміністрації Олексієм Губановим, начальником управління освіти і науки Іваном Вєтровим, вручили подарунок ноутбук за І місце в обласному конкурсі на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу серед дошкільних навчальних закладів санаторного типу. У заході також взяли участь начальник управління освіти м. Рівного Василь Харковець, головний спеціаліст управління освіти і науки Лідія Лукащук. 

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleriaf871550bcb
joomlamodniyportal.ru


24 квітня 2012 року в ДНЗ на високому професійному рівні пройшов захід «Вогонь – друг! Вогонь – ворог!», в якому взяли участь: представник обласного управління Держтехногенбезпеки А. Хіміч, представник навчально-методичного центру безпеки та цивільного захисту А. Скомаровська, викладач обласних курсів навчально-методичного центру безпеки та цивільного захисту в Рівненській області В.Коваль , працівники закладу та діти.

Просмотр вложенной галереи изображений:
http://dnz40.rosvita.rv.ua/mynews/item/46-news#sigProGalleriaaeec5721eb
joomlamodniyportal.ruЗмінено Вівторок, 08 травня 2018, 14:28

Написати відгук