Анонс новин

« червня 2018 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Гордість закладу



mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні756
mod_vvisit_counterВчьора1177
mod_vvisit_counterЦього тижня756
mod_vvisit_counterМинулого тижня8483
mod_vvisit_counterЦього місяця22099
mod_vvisit_counterМинулого тижня44326
mod_vvisit_counterВсіх372566

Online (20 хвилин тому): 17
Ваш IP: 54.81.71.68
,
Зараз: 2018-06-18 13:12
Вівторок, 13 травня 2014, 19:22

Дата зарахування дітей згідно списку електронної черги в ДНЗ№40

Автор:  Адміністрація
Оцінити
(0 голоси)

П.І.П. дитини

Дата зарахування

ІІ група раннього віку, діти 3-го року життя

1.

Ковальчук Назар Юрійович

з 01.09.2014р.

2.

Позняковська Ангеліна Юріївна

з 01.09.2014р.

3.

Запольський Даниїл Романович

з 01.09.2014р.

4.

Фесюк Артем Андрійович

з 01.09.2014р.

5.

Гірак Софія Вікторівна

з 01.09.2014р.

6.

Плюссер Яків Валерійович

з 01.09.2014р.

7.

Гринчук Богдана Віталіївна

з 01.09.2014р.

8.

Новак Поліна Олександрівна

з 01.09.2014р.

9.

Ярошевич Сергій Романович

з 01.09.2014р.

10.

Пшебільський Іван Артемович

з 01.09.2014р.

11.

Степанюк Віталіна Віталіївна

з 01.09.2014р.

12.

Сень Анна Іванівна

з 08.09.2014р.

13.

Солодков Петро Ігорович

з 08.09.2014р.

14.

Сливчук Кирил Андрійович

з 08.09.2014р.

15.

Шевчук Влада Андріївна

з 08.09.2014р.

16.

Смолякова Катерина Сергіївна

з 08.09.2014р.

17.

Бурко Максим Іванович

з 08.09.2014р.

18.

Гетман Дмитро Олегович

з 08.09.2014р.

19.

Ярмошик  Олександра Олександрівна

з 08.09.2014р.

20.

Каліщук Матвій Леонідович

з 08.09.2014р.

21.

Ткачук Анна Олесандрівна

з 08.09.2014р.

22.

Доманський Даниїл Сергійович

з 08.09.2014р.

23.

Салюк  Владислав Олександрович

з 15.09.2014р.

24.

Сасько  Софія Олесандрівна

з 15.09.2014р.

25.

Шевцов Віктор Юрійович

з 15.09.2014р.

26.

Стахнюк Каріна Василівна

з 15.09.2014р.

27.

Поліщук Максим Валерійович

з 15.09.2014р.

28.

Бобрик Олександр Віталійович

з 15.09.2014р.

29.

Данчук Артем Миколайович

з 15.09.2014р.

30.

Довмат Владислав Романович

з 15.09.2014р.

31.

Гонзолевська Єва Олегівна

з 15.09.2014р.

32.

Стецюк Ігор Дмитрович

з 15.09.2014р.

33.

Артем’як Марія Олександрівна

з 15.09.2014р.

34.

Жека Тимур Юрійович

з 22.09.2014р.

35.

Найбо- Гришан Катерина Юріївна

з 22.09.2014р.

36.

Полюхович Дарина Олесандрівна

з 22.09.2014р

37.

Кравчук Богдан Валерійович

з 22.09.2014р

38.

Пех Микола  Олесандрович

з 22.09.2014р

39.

Лемещук Костянтин Олександрович

з 22.09.2014р

40.

Матеуш Кіра Олександрівна

з 22.09.2014р

41.

Ситник Андрій Олексійович

з 22.09.2014р

42.

Ткаченко Анастасія Євгеніївна

з 22.09.2014р

43.

Надюк Анна Русланівна

з 22.09.2014р

44.

Рималовська Софія Зореславівна

з 22.09.2014р

45.

Абрамович Єва Володимирівна

з 22.09.2014р

 

 

 

Середня група діти 5-го року життя

1.

Левчук Матвій Русланович

з 01.09.2014р.

2.

Воробйов Даниїл Богданович

з 01.09.2014р.

3.

Криворучко Олесандр Васильович

з 01.09.2014р.

4.

Шабаровський Олександр Іванович

з 01.09.2014р.

5.

Бровчук Максим Ромонович

з 15.09.2014р.

6.

Гринецька Каріна Андріївна

з 15.09.2014р.

7.

Кондратюк  Ксенія Ігорівна

з 15.09.2014р.

8.

Моджук Ігор Романович

з 15.09.2014р.

 

 

 

Старша група діти 6-го року життя

1.

Артюх Віра Андріївна

з 01.09.2014р.

2.

Яцентюк Дана Володимирівна

з 01.09.2014р.

3.

Ніязов Нестор Артурович

з 01.09.2014р.

4.

Дудик Олена Валентинівна

з 01.09.2014р.

5.

Комісарчук Сергій Сергійович

з 15.09.2014р.

6.

Келюх Дар’я Романівна

з 15.09.2014р.

7.

Тарасюк  Роман  Олесандрович

з 15.09.2014р.

8.

Парфіло Олексій Олексійович

з 15.09.2014р.

Змінено П'ятниця, 08 серпня 2014, 19:37

Написати відгук