« грудня 2019 »

Ваш IP: 100.26.176.182
Зараз: 2019-12-11 21:53

Група №12 "Калинка"

Неповторний світ дитинства можна відчути, відкривши двері групи №12.

Веселим   сміхом  тут вас зачарують -

Свята, розваги, ігри  є  щодня.

А ще до школи гарно підготують -

«Калинка»  дітям дасть міцні знання

У нас працюють такі педагоги:

Трусік Ірина Петрівна

Vix

Народилася 17.03. 1982 року в с. Бугрин. З 2007 року працювала помічником вихователя. Зрозумівши, що діти – її покликання, вирішила  навчатися в РДГУ  на факультеті «Дошкільне виховання». З 2012 року працює вихователем в ДНЗ №40.

Ініціативна, творча людина. Впроваджує у роботі з дітьми методику  Наталі Гавриш «Розвиток зв’язного мовлення дітей дошкільного віку». В роботі з дітьми керується принципом дитиноцентризму, що дає змогу якнайповніше розкрити інтелектуальний потенціал кожної дитини.

Життєве кредо:

"Завжди говори те, що відчуваєш, роби те, що думаєш!

Ніхто не запам'ятає тебе тільки за твої думки!..”

Педагогічне кредо:

«Знай дитину, розумій дитину, поважай дитину, будь частиною життя дитини».

Левценюк Наталія Тарасівна

Народилася 05.09.1976 року в м. Рівне. Закінчила РДГУ факультет “Дошкільне виховання”. В ДНЗ № 40 працює з 2017 року.

Життєве кредо

“Роби радість іншим і ти побачиш, що радість радує”

Попенко Світлана Григорівна

помічник вихователя

У  садочку з 2016 року. ЇЇ основний обов’язок роботи стежити за здоровим харчуванням дітей та санітарним станом групи. Ніколи не залишається байдужою до організації навчально виховного процесу вихователями. Працює у творчій партнерській взаємодії разом з дітками на заняттях-допомагаючи їм у вирішені поставлених завдань.

Життєве кредо:

"Доки людина творить добро, їй не загрожує небезпека зіткнутися з невдячністю."

Поглиблене питання над яким працює група для оптимальної реалізації основної проблеми:
  • Активізація пізнавальної , проблемно-пошукової діяльності , з використанням методології ТРВЗ при ознайомлені з природою рідного краю.
  • Формувати життєдайне самоставлення , з використанням здоров'язбережувальних та здоров’яформувальних технологій.

Девіз групи: "Від гри - до знань"

Група користується сучасними технологіями. Надає можливість кожній дитині розвинути власний інтелект, активізує процеси пізнання навколишнього світу. Вихованці навчаються та виховуються в атмосфері взаємоповаги, любові та добра. Живемо однією великою родиною. Котрий рік виховуємо та навчаємо діток та щоразу навчаємось від них самі.

Наше творче кредо групи:
Зробити процес навчання і виховання захоплюючим та радісним. І тут важливе все: посмішка, доброзичливий тон, мистецтво спілкування, почуття гумору.

Завдяки ефективному використанню методів ТРВЗ при організації навчально – розвивальної діяльності, вихованці групи мають високі знання про природу рідного краю. Вміють досліджувати різні стани води, визначати шкідливе і корисне, складати алгоритм існування речей в природі. З чуйністю та доброзичливістю ставляться до оточуючого середовища.

Літо - літечко прийшло

День захисту дітей - весело як завжди

"Нове життя майданчика"

"А сорочка мамина біла біла" - день вишиваночки