« червня 2018 »

Ваш IP: 54.224.255.17
Зараз: 2018-06-22 18:54

Група №10 "Вербиченька"

Девіз групи: Кожна дитина неповторна.

Відчинивши двері групи, ніби потрапляєш у казку, де все неповторне і самобутнє, кожен куточок, ніби окремий світ зі своїм інтер’єром, затишком. Звісно, все в групі облаштоване для комфорту дітей: це і зручні приміщення, і функціональні меблі, і розвивальні центри. Це було б просто зручне приміщення,  комфортне, сучасне, але не живе без людського тепла, без душі. Теплим і душевним приміщення роблять люди, а саме  ми, педагоги і наші малята.

Вони всі такі різні, але тим і цікаві. Хочеться кожен день іти до них, щоб бачити яскраві вогники пізнання в їх маленьких оченятах; чути нескінченний потік запитань, це постійне «чому» і «навіщо». Відчуваєш себе потрібною і важливою для дітей, коли бачиш їх маленькі успіхи, в які ти вклав частинку себе.

Оскільки група поглиблено працює над розвитком логіко – математичної компетенції, це можна побачити усюди- у дітей більш логічне мислення, доказове і аргументоване мовлення.

Відданими помічниками і наставниками малят є педагоги:

Колісняк Валентина Дем'янівна

GR10_1

вихователь

Народилася 27.09.1971 року в с. Теремне Острізького району. Закінчила РДГІ в 1995 році, де здобула спеціальність «Дошкільна педагогіка і психологія».  На посаді вихователя працює з 1994 року. Кваліфікаційний рівень – спеціаліст вищої категорії. Має звання вихователь-методист.

Педагогічне кредо:

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими. (О. Уальд)

Життєве кредо:

Нагадуйте собі частіше, що мета життя зовсім не в тому, щоб виконати все намічене, а в тому, щоб насолоджуватись кожним кроком, зробленим на життєвому     шляху, в тому, щоб наповнити життя Любов'ю. (Річард Карлсон)

Девіз: Зміст життя не в словах, а у вчинках.

Висоцька Діана Василівна

вихователь

Народилася 10 грудня 1984р. в м.Арсеньєв Примовського краю, РФ. В 2007 році отримала диплом  спеціаліста з охорони навколишнього середовища. В 2017 році - диплом спеціаліста в галузі дошкільного виховання.  Педагогічний стаж - 3 роки.

Педагогічне кредо:

Головне завдання вихователя - навчити дитину бути щасливою.

Життєве кредо:

Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруйте йому спочатку свій гарний настрій. (Б.Спіноза)

Мартич Таїсія Степанівна

помічник вихователя

Народилася 21 лютого 1991року. В 2007 році закінчила ЗОШ с. Хутір-Мокляки Житомирської області. Пробувалась в різних професіях, але своє призначення знайшла в роботі з дітьми, тому з 20016 року працює на посаді помічника вихователя в ДНЗ №40. Таїсія Степанівна  швидко знайшла спільну мову з дітьми. Відзначається пунктуальністю, сумлінністю, акуратністю, старанністю, добросердям, терпінням.

Життєве кредо: "В житті потрібно прагнути обганяти не інших, а самого себе" (М. Бебкок)

У садку дитячому
Хороше нам жити.
Граємось, не плачемо,
Є із ким дружити!

Нині осінь нас чарує,
Неповторна, чарівна,
Різні барви нам дарує
І дивує нас вона.
(Перше свято наших малюків - свято Осені)

Про великі права маленької дитини

На Новорічне свято

Прийшло гостей  багато!

Зимонько, голубонько
В білім кожушку,
Любимо ми бігати
По твоїм сніжку.

Українські діти - України квіти!

Подаруночок ладнаю,

Зі святом маму привітаю!

Вишиванка – дитинча кирпате,

Що квітки звиває в перепліт,