« грудня 2018 »

Група №9 "Вишенька"

В групі працюють:

Кухарчук Ірина Миколаївна

вихователь-методист, стаж роботи 23 роки.

Освіта вища, педагогічна. В 2009 р. закінчила РДГУ, здобула спеціальність – вихователь в дошкільних закладах. На посаді вихователя в ДНЗ №40 працюю з 2003 р.

Життєве кредо:
Йду по життю з усмішкою, несу людям добро та радість і впевнена що буде краще!

Глінчук Руслана Петрівна

вихователь

Народилась 24.11.1999 року в с. Жобрин Рівненського району. Закінчила  Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж. Наразі навчаюся в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті ім. академіка Степана Дем'янчука, за спеціальністю «Дошкільна освіта. Початкова освіта».  В ДНЗ №40 працює 2018року.

Життєве кредо:
«Щасливе, усміхнене обличчя дитини в садочку - найвища оцінка діяльності вихователя.»

Понкратенко Алла Іванівна

помічник вихователя, стаж роботи 32 роки.

Життєве кредо:
"Ніхто не може оцінювати іншого коли не навчиться оцінювати самого себе."

Тема, над якою працює група:
  •   Впровадження нетрадиційних форм роботи з формування основ громадянського виховання дошкільнят
  • Збереження, зміцнення фізичного та психічного здоров’я частохворіючих дітей з використанням інноваційних оздоровчих технологій
Девіз групи:
"Виховуємо справжніх українців. Вчимо добру, людяності, справедливості."

Як цвіт вишні на весні, так ніжить і милує око зовнішній вигляд нашої групи, в якій тепло і затишно дітлахам. Як червоні рясні ягідки влітку кличуть і ваблять до себе, так наші діти тягнуться до пізнання світу в стінах нашої групової кімнати. Зусиллями батьків, мудрого керівництва закладу та вихователів,в групі усе пристосовано для зручного, комфортного перебування дітей в ДНЗ. У вересні 2018 ми перейшли на наступний етап  нашого дошкільнятського життя. МИ -  СЕРЕДНЯ ГРУПА.  За літо підросли, набралися сили, окріпли. Гайда з нами, з новими силами здобувати нові знання, досліджувати цікавий колосвіт, життєвий побут, цікаві сторінки мистецтва. Продовжувємо дружити, підтримувати один одного, адже ми - одна велика, весела, креативна, енергійна родина - діти, педагоги та батьки.

Наповнюваність кожного центру сприяє розумовому, художньо - естетичному, фізичному, креативному, пізнавальному, соціально - моральному розвитку наших малюків.

Колектив групи прикладе усі зусилля, застосує весь свій педагогічний досвід, душевне тепло та сердечну ласку, щоб у групі панувала атмосфера довіри, взаєморозуміння, любові, поваги і повної гармонії.

В тісній співпраці між дітьми, працівниками групи, батьками та адміністрацією закладу ми швидко долаємо всі негаразди,  впевнено крокуємо до мети, пізнаємо світ, творимо, розвиваємось, влаштовуємо родинні свята, прививаємо дітям любов до рідної землі та народу, повагу до батьків і невимовну радість за те, що наші вихованці народилися українцями. Завдяки різним нетрадиційним формам роботи намагаємось формувати у наших дітей чіткі уявлення про права та обов’язки кожного члена суспільства. Наші діти вже дуже багато чого знають, з великим задоволенням щоранку біжать у садок, де їх зустрічають привітні вихователі та щирі друзі. Серйозно, не по-дитячому оцінють ситуацію в нашій країні, чітко висловлюють власну думку і на все мають власне бачення. А ще скільки всього цікавого попереду. Отож в добру путь наші любі "вишеньки".

Запрошуємо переглянути найяскравіші моменти з життя нашої групи

Ми любимо тебе , наша Україно!

Ми маленькі - але дуже любимо працювати!

Дитсадок - веселий дім.
Тут робота є усім.
Тут майструють,
Тут будують.
І співають і танцюють.
Дитсадочок люблять всі!

Чудові книжки - Чудове життя!

Що ще? На вулицю - гуляти,
В рухливі ігри дружно грати.

Свято осені у нас,
    Ми святкуєм просто клас!

Гарно ми попрацювали,
весь майданчик ми прибрали!

Святкуємо перші ювілейчики. А нам вже по 5!

Спортивне свято "Зберемо урожай". Спортивні, запальні, активні спритні малі та великі "вишеньки"залюбки змагалися двома командами. Цікаві естафети та веселі конкурси прийшлися всім до душі. Перемогла дружба.

Тиждень безпеки дорожнього руху.
На дорозі так правил багато,
Їх дотримуйся, друже, завжди!
Якщо будеш ти їх шанувати,
То й не трапиться лиха-біди!

Акція "Чобітки для Настуні"
Сестричка онкохворої Христинки Мельничук, Настуня, мала потребу в чобітках. Наші батьки та діти, колектив групи підтримали ініціативу Ірини Миколаївни. Було зібрано 1445 грн і чобітки. ДЯКУЄМО ЗА ЩИРІ СЕРЦЯ!

Юні помічники!

Наші таланти!