« червня 2018 »

Група №9 "Вишенька"

В групі працюють:

Кухарчук Ірина Миколаївна

вихователь-методист, стаж роботи 23 рік.

Освіта вища, педагогічна. В 2009 р. закінчила РДГУ, здобула спеціальність – вихователь в дошкільних закладах. На посаді вихователя в ДНЗ №40 працюю з 2003 р.

Життєве кредо:
Йду по життю з усмішкою, несу людям добро та радість і впевнена що буде краще!

Ілюкова Вікторія Володимирівна

вихователь, стаж роботи 4 роки.

Народилась 22.11.1995року в с.Зоря Рівненського району. З 2006 по 2011р.навчалась у Зорянській музичній школі мистецтв по класу бандури.Закінчила Дубенський коледж РДГУ.Наразі навчаюся  в Рівненському державному гуманітарному університеті  на спеціальності «Дошкільна освіта. Логопедія».  В ДНЗ №40 працюю з 2014 року.

Життєве кредо:
«У всьому починати з себе, бути взірцем та любити вихованців.»

Понкратенко Алла Іванівна

Kux9_3

помічник вихователя, стаж роботи 32 рік.

Життєве кредо:
Ніхто не може оцінювати іншого коли не навчиться оцінювати самого себе.

Тема, над якою працює група:
  •   Впровадження нетрадиційних форм роботи з формування основ громадянського виховання дошкільнят
  • Збереження, зміцнення фізичного та психічного здоров’я частохворіючих дітей з використанням інноваційних оздоровчих технологій
Девіз групи:
"Виховуємо справжніх українців. Вчимо добру, людяності, справедливості."

Як цвіт вишні на весні, так ніжить і милує око зовнішній вигляд нашої групи, в якій тепло і затишно дітлахам. Як червоні рясні ягідки влітку кличуть і ваблять до себе, так наші діти тягнуться до пізнання світу в стінах нашої групової кімнати. Зусиллями батьків, мудрого керівництва закладу та вихователів,в групі усе пристосовано для зручного, комфортного перебування дітей в ДНЗ. У вересні 2017 року у малюків які до нас прийшли,почалося нове життя в молодшій групі.Вони такі різні але не зважаючи на це, ми стали одна велика, весела, креативна, енергійна родина - діти, педагоги та батьки.

Наповнюваність кожного центру сприяє розумовому, художньо - естетичному, фізичному, креативному, пізнавальному, соціально - моральному розвитку наших малюків.

Колектив групи прикладе усі зусилля, застосує весь свій педагогічний досвід, душевне тепло та сердечну ласку, щоб у групі панувала атмосфера довіри, взаєморозуміння, любові, поваги і повної гармонії.

В тісній співпраці між дітьми, працівниками групи, батьками та адміністрацією закладу ми швидко долаємо всі негаразди,  впевнено крокуємо до мети, пізнаємо світ, творимо, розвиваємось, влаштовуємо родинні свята, прививаємо дітям любов до рідної землі та народу, повагу до батьків і невимовну радість за те, що наші вихованці народилися українцями. Завдяки різним нетрадиційним формам роботи намагаємось формувати у наших дітей чіткі уявлення про права та обов’язки кожного члена суспільства. Наші діти вже дуже багато чого знають, з великим задоволенням щоранку біжать у садок, де їх зус