Група №8 "Шипшинка"

« серпня 2018 »

Ваш IP: 54.156.85.167
Зараз: 2018-08-16 06:28

Розподіл дітей згідно електронної черги для прийому в групи з 01.09.2018-2019 н.р.

- Відкрити...

Група №8 "Шипшинка"

Девіз групи: " Від співбуття - до співтворчості "

Поглиблене питання, над якими працює група:

1. Розвиток особистого потенціалу кожної дитини шляхом вдосконалення моральних якостей.
2. Формування, зміцнення та відновлення здоров'я дітей на основі здоров'язбережувальних та здоров'яформувальних технологій.

Колектив нашої групи, працюючи над реалізацією проблемного питання, багато уваги приділяє створенню предметно – ігрового, динамічного, розвивального середовища групи.

Ми не просто намагаємося наповнити центри розвитку великою кількістю іграшок, а й зробити їх зручними, комфортними, затишними для дітей.
Велику підтримку та допомогу отримуємо від батьків.
З метою зміцнення та збереження здоров'я дітей під час організації життєдіяльності дошкільників використовуємо різноманітні форми роботи: оздоровчі хвилинки, дихальну гімнастику, казкотерапію, кольоротерапію, аромотерапію, гімнастику пробудження, ходьбу по сольових доріжках. Малюки також мають можливість отримувати оздоровчі процедури: загальний та лікувальний массаж, гідромасаж, спелеотерапію, аромотерапію, що позначилося на зниженні захворюваності.
Ми піклуємося про те, щоб наша група стала для вихованців другою рідною домівкою: затишною, привабливою, цікавою.
В групі панує позитивний мікроклімат. Наші маленькі вихованці - добрі, щирі, чесні, справедливі, щедрі, завжди допомагають один одному та старшим.
Ми задоволені їхніми досягненнями і надіємося, що вони такими залишаться в майбутньому!
Велику подяку виносимо нашим батькам за допомогу і підтримку!

Малюків навчають та виховують:

Нечипорук Наталія Антонівна

Вихователь, спеціаліст ІІ категорії, освіта – вища педагогічна, вища економічна

Стаж роботи – 14 роки

Життєве кредо:

«Працюй так, щоб дітям біля тебе було комфортно і затишно»

Ярмолюк Юлія Вікторівна

Вихователь, спеціаліст ІІ категорії, освіта – вища технічна, вища педагогічна

Стаж роботи – 4 роки

Життєве кредо:

«Дитина – вище творіння природи і космосу, і несе в собі їхні риси – могутність і безмежність»

Сенчук Валентина Василівна