Група №7 "Веселка"

« серпня 2018 »

Ваш IP: 54.156.85.167
Зараз: 2018-08-16 06:28

Розподіл дітей згідно електронної черги для прийому в групи з 01.09.2018-2019 н.р.

- Відкрити...

Група №7 "Веселка"

Девіз групи: «Креативність – фундамент особистості дитини».

Поглиблені питання, над якими працює група:
  • Виховання у дошкільників творчого ставлення до життя, вміння проявляти самобутність та раціоналізаторство.
  • Впровадження оздоровчої системи В.Ф. Базарного, як засіб корекції, збереження та зміцнення здоров’я.

Як цікаво виграє кольорами веселка на небі, так і цікаво та креативно виглядає наша група. Затишно й комфортно нашим вихованцям в стінах нашої групи. Усі центри облаштовані та наповнені цікавим приладдям та матеріалом. В групі створена домашня атмосфера, де малюки пізнають світ, творять, майструють та всебічно розвиваються.

Оздоровляємо та навчаємо малюків за методикою В.Ф. Базарного (режим динамічних поз). Діти залюбки працюють з веселими вертушками, які виправляють поставу, зміцнюють нервову систему. Оченятами водять по великій «вісімці», намальованій на стелі (зняття напруги з очей). З цікавістю міняються на заняттях місцем за трибунками (сидячи, стоячи). Резинові кольорові килимки, на яких стоять діти, є прекрасним способом запобігання плоскостопості.

Щодня зустрічаємо допитливі оченята, задовольняємо питання «що?» і «для чого?», малюємо, майструємо, розділяємо радощі, невдачі, творимо вірші, співаємо веселі пісні.

Як результат у дошкільників розвинена уява та фантазія, вони активні та розкуті, володіють хорошими моральними якостями. Оскільки наші діти – ще зовсім маленькі, насамперед ми навчаємо їх звикати один до одного, прикріпити  найпростіші моральні якості. Порівнюючи початок навчального року, і сьогоднішній день, можна сміливо сказати ми разом подолали межу адаптаційного періоду, дітки із задоволенням кожного ранку приходять в групу. Кожен знайшов для себе хорошого товариша чи подругу, має свою улюблену іграшку, яка з нетерпінням на них чекає!!!

Вся ця атмосфера в групі створена за допомогою тісної співпраці працівників групи, вихованців, батьків та адміністрації закладу.

В групі працюють:

Вихователь

Мазурик Тетяна Миколаївна

Повна вища педагогічна освіта, у 2013 році закінчила РДГУ, спеціальність «Дошкільна освіта, магістр». Стаж роботи – 4 роки.

Педагогічне кредо:   «До кожної дитини ключ знайти,

У праці результат хороший мати,

Упевнено і творчо до мети іти:

З любов’ю дітям серце віддавати».

Проблемне питання:

«Виховання творчих здібностей у дітей старшого дошкільного віку в процесі навчання аплікації».

Вихователь

Огороднік Вікторія Миколаївна

Освіта вища . Спеціаліст, стаж роботи 10 років

Моє життєве кредо: “ Кожна прожита секунда – це частинка життя, а кожну частинку життя треба прожити гідно”

Народилася 15 січня 1982 року в місті Рівне. У 1998 році закінчила школу та вступила до Рівненського гуманітарного університету. З 2003 року працює вихователем у ДНЗ №40        “ Червоні вітрила ”. Найбільше цінує в людях доброту, справедливість, відповідальність та сама намагається дотримуватись цих моральних людських якостей.

Помічник вихователя

Козуля Тетяна Олексіївна

Стаж роботи 14 років.

Народилася 21 листопада 1984 року в м. Рівне. В ДНЗ № 40 працює з 2003 року. Найбільше в людях цінує доброту та щирість.

Життєве кредо :

«Все, що стається, то на краще!»

Ми веселі малюки –

Йдем в садочок залюбки