« грудня 2018 »

Ваш IP: 18.212.93.234
Зараз: 2018-12-10 12:42

Група №7 "Веселка"

Девіз групи: «Креативність – фундамент особистості дитини».

Поглиблені питання, над якими працює група:
  • Виховання у дошкільників творчого ставлення до життя, вміння проявляти самобутність та раціоналізаторство.
  • Впровадження оздоровчої системи В.Ф. Базарного, як засіб корекції, збереження та зміцнення здоров’я.

Як цікаво виграє кольорами веселка на небі, так і цікаво та креативно виглядає наша група. Затишно й комфортно нашим вихованцям в стінах нашої групи. Усі центри облаштовані та наповнені цікавим приладдям та матеріалом. В групі створена домашня атмосфера, де малюки пізнають світ, творять, майструють та всебічно розвиваються.

Оздоровляємо та навчаємо малюків за методикою В.Ф. Базарного (режим динамічних поз). Діти залюбки працюють з веселими вертушками, які виправляють поставу, зміцнюють нервову систему. Оченятами водять по великій «вісімці», намальованій на стелі (зняття напруги з очей). З цікавістю міняються на заняттях місцем за трибунками (сидячи, стоячи). Резинові кольорові килимки, на яких стоять діти, є прекрасним способом запобігання плоскостопості.

Щодня зустрічаємо допитливі оченята, задовольняємо питання «що?» і «для чого?», малюємо, майструємо, розділяємо радощі, невдачі, творимо вірші, співаємо веселі пісні.

Як результат у дошкільників розвинена уява та фантазія, вони активні та розкуті, володіють хорошими моральними якостями. Оскільки наші діти – ще зовсім маленькі, насамперед ми навчаємо їх звикати один до одного, прикріпити  найпростіші моральні якості. Порівнюючи початок навчального року, і сьогоднішній день, можна сміливо сказати ми разом подолали межу адаптаційного періоду, дітки із задоволенням кожного ранку приходять в групу. Кожен знайшов для себе хорошого товариша чи подругу, має свою улюблену іграшку, яка з нетерпінням на них чекає!!!

Вся ця атмосфера в групі створена за допомогою тісної співпраці працівників групи, вихованців, батьків та адміністрації закладу.

В групі працюють:

Вихователь

Базюк Любов Федорівна

IMG-715ed409a6fec7fa888a45c1217c9eb6-V

Моє життєве кредо:  «Своє серце віддаю дітям»

Народилася в Хабаровськом краї, в далекому Сибіру 9 жовтня 1956 році. Та так склалося життя, що ще малою приїхала на Україну. Ходила до сільської школи, з самого дитинства працювала, допомагала матері, бо батька навіть не пам’ятаю. Хотіла завжди бути вихователем, завжди навчала сусідських дітей, проводила уроки, навчала читати, писати. Тому після закінчення школи у 1972 році вступила до Дубнівського педагогічного училища, яке успішно закінчила і пішла втілювати свою мрію. Важкі були часи, та любов до професії, до дітей вселяли силу, виховували впевненість, надавали мудрості. Ніколи не шкодувала про свій вибір. Сміливо можу сказати: «Я – педагог від Бога!» - тому що працювати вихователем – велика відповідальність і відданість.

Люблю слова видатного вчителя-педагога В. Сухомлинського «Серце віддаю дітям». То й по житті йду по своїй педагогічній стежині з його словами, наче з девізом.

Педагогічне кредо:

«Справжній педагог повинен любити те чому навчає і любити тих кого навчає»

Проблемне питання:

«Виховання творчих здібностей у дітей старшого дошкільного віку в процесі навчання аплікації».

Помічник вихователя

Козуля Тетяна Олексіївна

Стаж роботи 14 років.

Народилася 21 листопада 1984 року в м. Рівне. В ДНЗ № 40 працює з 2003 року. Найбільше в людях цінує доброту та щирість.

Життєве кредо :

«Все, що стається, то на краще!»

Осіннє свято "Веселий ярмарок"

Тиждень безпеки дорожнього руху

Юні таланти

Юні художники

1. П’ячук Злата
  2. Воробйова Яна
  3. Опанасюк Ангеліна
  4. Калашнікова Олександра
  5. Петрушкевич Ганнуся

IMG-f377f4928f52c8b8d3ff7db799b45cfb-V IMG-a22bc0a0ba92e2ca3d13089da7bc1cf1-V IMG-13b8ff459730e8c9cdf7cacbb6d08c6d-V

Світяться радістю оченята цих дітей, коли вони беруть в руки пензлі, олівці чи фломастери. Свою фантазію вони переносять на аркуші паперу, яка оживає малюнками, натюрмортами, портретами, пейзажем. Дівчатка старанні, допитливі, мають художні смаки та естетичні сприймання, відвідують гурток «Умілі ручки». Завдяки відвідуванню гуртка в дітей через розвиток дрібної моторики пальців краще розвивається мовлення, фантазія, творчі здібності, уява, пам'ять.

Весельчаки- гумористи

1.Калашніков Павлик

2.Калашніков Петя

Це веселі, щирі та сміливі хлопці. Завжди посміхаються, жартують, мають багато друзів. Нікого не ображають та не лишають у біді. Захоплюються спортом, вміють розсмішити будь-кого. Вони поважають батьків та вихователів, завжди прийдуть на допомогу друзям. Хлопці виховані, чемні і дуже кумедні. В повсякденному житті дитячого садка активні, з задоволенням беруть участь у різних змаганнях та конкурсах. Веселіших та життєрадісніших хлопців не знайдеш!

IMG-6d256bfe83425e292e973096c80b940d-V

Весела рибалка

Зібрались хлопці на рибалку,

Прив’язали шнур на палку.

Закинули, довго ждали,

Чобіток старий дістали.

Ось така буває штука –

Завелась гумова щука!

Наші танцівниці

1.Танічкіна Іларія

2.Довмат Софія

3.Конопаціка Вікторія

4.Крестинська Анна

5.Левчук Дарина

6.Воробйова Анна

7.Меленюк Катя

8.Федорчук Злата

_016

Ми дуже тішимося тим, що можемо поділитися здобутками наших вихованок. Вони талановиті та безпосередні. Кожна з них відвідує різноманітні гуртки за межами дитячого садка. Щодня діляться своїми вміннями, створюють самостійно танцювальний колектив, придумують різні рухи, які є елементами дитячого танцю. Помітивши це, і порадившись з музичним керівником та хореографом, ми розвиваємо їхні здібності. Результатом цих старань наші дівчатка неодноразово приймали участь у святах дитячого садка та урочистостях міста.

Свято мови

День знань "Я люблю свою країну"

Майбутні вчені-винахідники

Ми веселі малюки –