« липня 2020 »

Ваш IP: 35.173.48.53
Зараз: 2020-07-06 07:12

Група №7 "Веселка"

Девіз групи: «Креативність – фундамент особистості дитини».

Поглиблені питання, над якими працює група:
  • Виховання у дошкільників творчого ставлення до життя, вміння проявляти самобутність та раціоналізаторство.
  • Впровадження оздоровчої системи В.Ф. Базарного, як засіб корекції, збереження та зміцнення здоров’я.

Як цікаво виграє кольорами веселка на небі, так і цікаво та креативно виглядає наша група. Затишно й комфортно нашим вихованцям в стінах нашої групи. Усі центри облаштовані та наповнені цікавим приладдям та матеріалом. В групі створена домашня атмосфера, де малюки пізнають світ, творять, майструють та всебічно розвиваються.

Оздоровляємо та навчаємо малюків за методикою В.Ф. Базарного (режим динамічних поз). Діти залюбки працюють з веселими вертушками, які виправляють поставу, зміцнюють нервову систему. Оченятами водять по великій «вісімці», намальованій на стелі (зняття напруги з очей). З цікавістю міняються на заняттях місцем за трибунками (сидячи, стоячи). Резинові кольорові килимки, на яких стоять діти, є прекрасним способом запобігання плоскостопості.

Щодня зустрічаємо допитливі оченята, задовольняємо питання «що?» і «для чого?», малюємо, майструємо, розділяємо радощі, невдачі, творимо вірші, співаємо веселі пісні.

Як результат у дошкільників розвинена уява та фантазія, вони активні та розкуті, володіють хорошими моральними якостями. Оскільки наші діти – ще зовсім маленькі, насамперед ми навчаємо їх звикати один до одного, прикріпити  найпростіші моральні якості. Порівнюючи початок навчального року, і сьогоднішній день, можна сміливо сказати ми разом подолали межу адаптаційного періоду, дітки із задоволенням кожного ранку приходять в групу. Кожен знайшов для себе хорошого товариша чи подругу, має свою улюблену іграшку, яка з нетерпінням на них чекає!!!

Вся ця атмосфера в групі створена за допомогою тісної співпраці працівників групи, вихованців, батьків та адміністрації закладу.

В групі працюють:

Вихователь

Базюк Любов Федорівна

IMG-715ed409a6fec7fa888a45c1217c9eb6-V

Моє життєве кредо:  «Своє серце віддаю дітям»

Народилася в Хабаровськом краї, в далекому Сибіру 9 жовтня 1956 році. Та так склалося життя, що ще малою приїхала на Україну. Ходила до сільської школи, з самого дитинства працювала, допомагала матері, бо батька навіть не пам’ятаю. Хотіла завжди бути вихователем, завжди навчала сусідських дітей, проводила уроки, навчала читати, писати. Тому після закінчення школи у 1972 році вступила до Дубнівського педагогічного училища, яке успішно закінчила і пішла втілювати свою мрію. Важкі були часи, та любов до професії, до дітей вселяли силу, виховували впевненість, надавали мудрості. Ніколи не шкодувала про свій вибір. Сміливо можу сказати: «Я – педагог від Бога!» - тому що працювати вихователем – велика відповідальність і відданість.

Люблю слова видатного вчителя-педагога В. Сухомлинського «Серце віддаю дітям». То й по житті йду по своїй педагогічній стежині з його словами, наче з девізом.

Педагогічне кредо:

«Справжній педагог повинен любити те чому навчає і любити тих кого навчає»

Проблемне питання:

«Виховання творчих здібностей у дітей старшого дошкільного віку в процесі навчання аплікації».

Вихователь

Мазурик Тетяна Миколаївна

20190529_133243

«Спеціаліст».

Повна вища педагогічна освіта, у 2013 році закінчила РДГУ, спеціальність «Дошкільна освіта, магістр».

Стаж роботи – 5 років.

Педагогічне кредо:

«До кожної дитини ключ знайти,

У праці результат хороший мати,

Упевнено і творчо до мети іти:

З любов’ю дітям серце віддавати.»

Проблемне питання: «Виховання творчих здібностей в процесі навчання аплікації»

Помічник вихователя

Козуля Тетяна Олексіївна

Стаж роботи 14 років.

Народилася 21 листопада 1984 року в м. Рівне. В ДНЗ № 40 працює з 2003 року. Найбільше в людях цінує доброту та щирість.

Життєве кредо :

«Все, що стається, то на краще!»

Наша група

1__

Вже у вересні колектив групи №7  радо зустрів 35 маленьких сонечок: веселих, щирих та усміхнених.

Ми стали великою дружною родиною, в якій панує чудова атмосфера!!!

Грайливі, виховані діти, розуміючі  та вдячні батьки, злагоджений колектив – це все наша група «Веселка»!

Зустрічі з батьками - це завжди цікаво!!! Творчі вечори, розмови - атмосфера тут чудова!

2____-_______-___

Про здоровя дбаємо і щодня гуляємо!
3______

День нродження - це свято, і гостей у нас багато!!!!
4___-_______

Осінь у садок прийшла, діткам свято принесла!

5_______

Новий рік, новий рік, вже ступає на поріг! Завітали на це свято: білки, зайці й мишенята!!!!
7________________

Любимо ми працювати, світ казковий пізнавати!!!!

_____2333

Про безпеку дбаємо і малят навчаємо!

Рахувати залюбки вчаться наші  малюки!

_____55555

Талановиті дівчатка

учасниці різноманітних конкурсів та відвідувачі художньої школи «Дивовижні історії» - Герасимчук Анна Дмитрівна та Опанасюк Соломія Михайлівна.

Їхні роботи прикрашають не тільки художні виставки, а й  є окрасою нашої групи та закладу.

Хміль Віталіна Дмитрівна – весела, грайлива, чарівна дівчинка, яка підкорює своєю енергією та запальними танцями наше місто.

Маленька танцюристка відвідує дитячу школу танців «Dance way» та вміло вивчає англійську мову в « Helen Doron».