« грудня 2019 »

Ваш IP: 100.26.176.182
Зараз: 2019-12-11 22:56

Група №6 "Чомучки"

Девіз групи: «Кожній дитині - її індивідуальність»

Поглиблені питання, над якими працює група:
  • Формування екологічної компетентності через використання пошуково-дослідницької діяльності.
  • Використання оздоровчих іноваційних технологій для зміцнення та реабілітації дитячого організму.

Як кажуть люди: «В кожного господаря, своя оселя найкраща», так і ми хочемо сказати про свою групу, в яку вложили всю свою душу і любов. На сьогоднішній день група оснащена всім необхідним для повноцінного розвитку та виховання наших діток. Привітна роздягальна кімната кожного дня зустрічає своїх вихованців, які з великим задоволенням відвідують нашу групу. Хочеться звернути увагу на озеленення групи, на нові яскраві мебелі, які власне і створують затишок і комфорт. Час не стоїть на місці, а ми стараємось іти в ногу з часом. Група оснащена інформаційними засобами навчаня, які тільки покращують і усучаснюють розвиток дошкільників.У нашій групі злагоджена,спокійна атмосфера,яка є результатом тісної співпраці, партнерської взаємодії та дружелюбних відносин. Дітки нашої групи-це діти сучасності, іноді думаєш, вони знають те, що важко усвідомити дорослому. Завдяки новітнім технологіям, в дітей розвинена уява, фантазія, креативність і неповторність. Велику увагу ми звертаємо на формування екологічної компетентності у пошуково - дослідницькій діяльності. Вчимо оберігати та любити природу, навколишннє середовище в якому живемо. Оскільки наш садочок санаторного типу, вся робота направлена на оздоровлення та зміцнення дитячого організму. Щоденно проводяться загартовуючі процедури, різноманітні профілактико - оздоровчі заходи. Ви ще не були у нас в гостях? Тоді, ласкаво просимо у групу №6!

В групі працюють:

Ступницька Оксана Олександрівна

stupnitska_01

вихователь «вищої категорії», педагогічний стаж -15 років.

Життєве кредо:
«Дарувати любов і доброту людям.»

Народилася 1 березня 1965 року в с.Завидів, Острозького району, Рівненської області. З раннього дитинства мріяла стати педагогом і працювати з дітьми. Та в силу  обставин, які склалися, вступити до Рівненського державного гуманітарного університету вдалося лише в 1999 році, де і здобула повну вищу педагогічну освіту за спеціальністтю: «Дошкільне виховання»  та кваліфікацію викладача педагогіки і психології «дошкільної», вихователя.

Андрійчук Оксана Миколаївна

Вихователь вищої категорії педагогічний стаж-13 років

Мене звати Андрійчук Оксана Миколаївна. Народилася 10 червня 1982 року на Рівненщині .Завжди мріяла стати педагогом  і одна з класу ним стала.Після закінчення школи не задумуючись вступила до Кременецького педагогічного коледжу ім. Т.Г.Шевченка, де отримала свою початкову професійну мудрість та впевненість. Вищу освіту отримала в Рівненському державному гуманітарному університеті,після закінчення зразу ж в ДНЗ №40 «Червоні вітрила .Я дуже люблю свою роботу, своїх вихованців і ціную те що маю сьогодні.

Моє життєве кредо:
«Залишайся завжди в душі дитиною,а серце сповнене любов’ю!

Хондока Катерина Вікторівна

Помічник вихователя

Я Хондока Катерина Вікторівна, народилась 11 липня 1981 року в м.Рівне.Навчалась в школі за №8,після закінчення вступила до Рівненського державного технікуму економіки і підприємництва.До народження донечки працювала в сфері громадського харчування.Задумалась про зміну професії,коли привела свою донечку до дитячого садочку,мені настільки сподобалась атмосфера дитинства,що почувши про вакансію помічника вихователя,я попросилась на роботу. Я відмінно пройшла стажування таотримала потрібні знання санмінімуму! Мені дуже до вподоби моя робота,моя група і мій колектив!

Життєве кредо:

«Виховуючи інших, ми виховуємо перш за все і самих себе.»

Зимова прогулянка

А ви знаєте, що сметана не тільки смачна і корисна? Ми вміємо на сметані малювати ! А ви ? Це дуже легко і цікаво !!! Ось так !!!

Осіннє свято

"Мова наша - серце наше"

Юні таланти

Софійка Ткачук (5 років)

З малого зернятка,
Стрункий колосок.
А у мого сонечка,
Дзвінкий голосок!
Як вже виросла моя донечка!

Ще в молодшій групі сором’язлива, не впевнена та боязлива… А сьогодні, просто маленька артистка! Які ж чудові концерти вона організовує вдома, красуючись перед дзеркалом вибирає наряд для виступу. Мене охоплює гордість і повага за свою дитину. В майбутньому, вона мріє стати відомою співачкою, виступати на великій сцені! А поки що вона маленька дівчинка, на маленькій сцені але з великим дитячим серцем!

Мелянюк Олександра (5 років)

Моя донечка вже третій рік відвідує заняття з художньої гімнастики. За такий невеликий проміжок часу вже прийняла участь в багатьох змаганнях, які проходили в місті Рівному, Луцьку та Львові, де здобула тільки призові місця. Гнучкість, грація та постава – це запорука важких та фізично – виснажливих тренувань.

Веселі осінні розваги

Ой як гарно в рідному краю. Гуртківці - краєзнавці

еселі забави

Погодуємо нашого папужку

Осінь, осінь вже прийшла
Ідуть дощі нема тепла…

Дійсно холодно, осіння пора, та в нашій групі тепло і затишно. Гарно і весело відлунало осіннє свято. Діти помітно підросли, стали артистичнішими. Відповідально ставляться до ролей, відчуваючи себе справжніми акторами.

Спортивне свято

Велику увагу у нашому закладі приділяють роботі з сім’єю, батьки є активними учасниками заходів. Тому і цьогоріч саме тому тому що взаємозв’язок сприяє позитивному настою та успішному освітньому  процесу. “На дачу”, така назва спортивної розваги яка була організована в нашій групі. Батьки і діти з великим задоволенням і азартом приймали участь. За успішні результати були нагороджені медалями та подарунками

Відомо навіть малюку, як добре жити в дитсадку

Наша групова кімната