« вересня 2020 »

Ваш IP: 3.237.200.21
Зараз: 2020-09-19 12:44

Група №6 "Чомучки"

Девіз групи: «Кожній дитині - її індивідуальність»

Поглиблені питання, над якими працює група:
  • Формування екологічної компетентності через використання пошуково-дослідницької діяльності.
  • Використання оздоровчих іноваційних технологій для зміцнення та реабілітації дитячого організму.

Як кажуть люди: «В кожного господаря, своя оселя найкраща», так і ми хочемо сказати про свою групу, в яку вложили всю свою душу і любов. На сьогоднішній день група оснащена всім необхідним для повноцінного розвитку та виховання наших діток. Привітна роздягальна кімната кожного дня зустрічає своїх вихованців, які з великим задоволенням відвідують нашу групу. Хочеться звернути увагу на озеленення групи, на нові яскраві мебелі, які власне і створують затишок і комфорт. Час не стоїть на місці, а ми стараємось іти в ногу з часом. Група оснащена інформаційними засобами навчаня, які тільки покращують і усучаснюють розвиток дошкільників.У нашій групі злагоджена,спокійна атмосфера,яка є результатом тісної співпраці, партнерської взаємодії та дружелюбних відносин. Дітки нашої групи-це діти сучасності, іноді думаєш, вони знають те, що важко усвідомити дорослому. Завдяки новітнім технологіям, в дітей розвинена уява, фантазія, креативність і неповторність. Велику увагу ми звертаємо на формування екологічної компетентності у пошуково - дослідницькій діяльності. Вчимо оберігати та любити природу, навколишннє середовище в якому живемо. Оскільки наш садочок санаторного типу, вся робота направлена на оздоровлення та зміцнення дитячого організму. Щоденно проводяться загартовуючі процедури, різноманітні профілактико - оздоровчі заходи. Ви ще не були у нас в гостях? Тоді, ласкаво просимо у групу №6!

В групі працюють:

Каракуля Тетяна Миколаївна

Вихователь

Моє життєве кредо:

Не економте доброти

Не бережіть її на завтра

Не бійтесь вчасно показати

Своє «Люблю», своє «Прости»

Моє педагогічне кредо:

«Вчитись важко, а навчатись ще важче, але не мусиш зупинитись ти , як дітям віддаси усе найкраще, то й сам сягнеш нової висоти »

Народилася 15 січня 1984 року на Володимиреччині. Маю економічну освіту. Наразі навчаюся в Міжнародному економіко – гуманітарному  університеті ім. С. Дем’янчука за спеціальністю «Дошкільна освіта. Початкова освіта». В ЗДО № 40 працюю з 2016 року.

Хондока Катерина Вікторівна

Помічник вихователя

Я Хондока Катерина Вікторівна, народилась 11 липня 1981 року в м.Рівне.Навчалась в школі за №8,після закінчення вступила до Рівненського державного технікуму економіки і підприємництва.До народження донечки працювала в сфері громадського харчування.Задумалась про зміну професії,коли привела свою донечку до дитячого садочку,мені настільки сподобалась атмосфера дитинства,що почувши про вакансію помічника вихователя,я попросилась на роботу. Я відмінно пройшла стажування таотримала потрібні знання санмінімуму! Мені дуже до вподоби моя робота,моя група і мій колектив!

Життєве кредо:

«Виховуючи інших, ми виховуємо перш за все і самих себе.»

Прогулянка

Весело та дружно ми живем, на прогулянку гуртом ідем.

Свято Осені

Нині осінь нас чарує, неповторна чарівна

Наші заняття

Дозвілля