« жовтня 2020 »

Ваш IP: 3.238.62.144
Зараз: 2020-10-20 05:01

Шевчук Олена Григорівна

Шевчук О.Г – компетентний, ініціативний педагог, завжди у творчому пошуку.  Шукаючи нові, креативні методики музичного виховання, за основу у своїй роботі взяла прогресивну концепцію Карла Орфа. Проблема, яку на рівні сучасної методичної  науки розглядає музичний керівник, надзвичайно актуальна для музичного виховання дошкільнят.

354tjgj4ij4g

Головними завданнями , які вирішує педагог, впроваджуючи систему К.Орфа є виховання у дітей творчого музикування, вміння проявляти індивідуальні здібності, здатність до самовираження, розвиток уяви та фантазіі, формування активної творчої діяльності дітей.

Творчі доробки Олени Григорівни були опубліковані  у часописі для педагогів – дошкільників «Дитячий садок» . Результатом плідної  роботи став методичний посібник «Творимо, граємо, імпровізуємо». Впродовж  декількох років Олена Григорівна вела  «Міську школу педагогічної майстерності» з питання «Формування музичних ,творчих здібностей дітей дошкільного віку з використання елементів системи Карла Орфа», стала  лауреатом «Золотого дзвоника» у номінації « Педагог майстер».  Музичні керівники міста почали впроваджувати у свою роботу її творчі доробки. За вагомий внесок у розвиток музичного виховання дошкільнят  Шевчук О.Г. було присвоєно звання вихователь – методист та  «Відмінник освіти України».

Імпровізаційно – рухливі комунікативні ігри

Конспекти творчих музичних занять з використанням системи Карла Орфа