« травня 2018 »

Ваш IP: 54.81.78.135
Зараз: 2018-05-27 11:36

Крок до євроінтеграції

З метою наближення якості дошкільної освіти до євростандартів колектив ДНЗ №40 співпрацює з колегами близького та далекого зарубіжжя, обмінюючись досвідом, вивчаючи структуру та зміст дошкільної освіти в різних країнах Європи.

12.06.2012 року відбулось регіональне засідання членів ОМЕР (міжнародна громадська організація дошкільних працівників, науковців та батьків) представників міст Рівного та Луцька, в якому мала нагоду взяти участь завідувач Прокопчук О.Г. Засідання проходило на базі ДНЗ №14 м. Рівного (завідувач Ширко Т.М.). Засідання визначило пріоритети діяльності ОМЕРу в рівненському та волинському регіонах, основним з них визначено мультикультурну освіту. Важливими заходами: «Школа толерантності», яка відкрита в м. Луцьку 16 листопада 2011 року, «Школа діалогу культур», «Діти майбутнього – без ГМО», «Родинні ярмарки», «Кольорове свято» в м. Рівному та ін.

ОМЕР запрошує до виконання основних завдань:

• Ідея стійкого стабільного розвитку особистості, яка виконується через втілення проектів (більше 300), опитування дітей за допомогою малюнків, де діти самі висловлюють бажання щось змінити, удосконалити, реалізація цих проектів на практиці в дошкільних закладах, сім’ях, в містах, регіонах, в навколишньому оточенні;

• Соціалізація, соціальні проблеми, проблеми сім'ї;

• Економічне виховання;

• Збереження прав дитини;

• Країна без кордонів.

З метою впровадження завдань мультикультурної освіти засіданням прийнято рішення розробити регіональну програму «Я – маленький українець».

Завідувач Прокопчук О.Г. обговорила рішення регіонального засідання ОМЕРу з педагогічним колективом ДНЗ №40. В обговоренні прозвучали схвальні відгуки про необхідність створення регіональної програми «Я – маленький українець», важливість створення мультикультурного середовища в дошкільному закладі та необхідність виконання пріоритетних завдань ОМЕРу. Педагогічним колективом рекомендовано взяти до уваги дані питання при організації роботи в 2012-2013 році, більш конкретні завдання ввести до річного плану роботи закладу в 2012-2013 навчальному році.

Просмотр вложенной галереи изображений:
joomlamodniyportal.ru

Завідувач нашого закладу Прокопчук О.Г. є членом міжнародної громадської організації дошкільних працівників та науковців ОМЕР. Неодноразово була учасником засідань ОМЕРу в м. Варшаві, відвідала дошкільні установи Польщі, Чехії, Німеччини.

Олена Григорівна була делегована від дошкілля Рівненщини на Дні освіти України в м. Москву, які проводились 16. 09. 2011р. Українська делегація складала 400 учасників з різних областей України на чолі з Д. Табачником, міністром освіти і науки, молоді та спорту України. Там поділилася досвідом роботи нашого дошкільного закладу і поцікавилася новинками, які хоче використати в нашому ДНЗ, результативно поспілкувалась з колегами з інших міст України, познайомилась з кращими надбаннями дошкілля Москви.

6-12 жовтня 2011р., завідувач ДНЗ №40 , як член Міжнародної організації дошкільних працівників та науковців (ОМЕР), відвідала країни зарубіжжя: Польщу, Чехію, Німеччину.

Керівник закладу мала нагоду виступити на міжнародному форумі, поділитися творчими доробками нашого дошкільного закладу, і що дуже відрадно, - були отримані схвальні відгуки міжнародної організації про роботу ДНЗ №40. Чимало колег-іноземців виявили бажання співпрацювати з нашим закладом.

Колектив дошкільної установи впевнений, що такі професійні зустрічі нашого керівника принесуть нам нові здобутки і перемоги, а найголовніше – все це додасться до розвитку дошкільників, як майбутніх європейських громадян.

В червні 2011 року завідувачі ДНЗ м. Варшави здійснили візит-відповідь в наш дошкільний заклад. Під час зустрічі були обговорені пріоритети розвитку дошкільної освіти в Україні та Польщі, зокрема дошкільних закладів м. Рівного та м. Варшави. Візит увінчався цікавими творчими знахідками в справі дошкільної педагогіки для обох сторін.

Подальша співпраця в напрямку євроінтеграції буде викладена на сторінках нашого сайту. Стежте!

green_fish.png