Анонс новин

« жовтня 2019 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Гордість закладу



mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні505
mod_vvisit_counterВчьора559
mod_vvisit_counterЦього тижня505
mod_vvisit_counterМинулого тижня4353
mod_vvisit_counterЦього місяця11053
mod_vvisit_counterМинулого тижня17725
mod_vvisit_counterВсіх625221

Online (20 хвилин тому): 20
Ваш IP: 34.236.216.93
,
Зараз: 2019-10-20 18:29

Графік гуртків за спрямуванням на 2018-2019 н.р. з 1.10.18 р.

Назва гуртка

Керівник гуртка

Дата проведення

Година

Радість творчості

Заулочна Л.С.

1-3 середа місяця

16.00

Казкарик

Рисінська О.М.

2-4 вівторок місяця

16.00

Чарівні пальчики

Брижицька А.В.

1-3 середа місяця 

16.00

У світі казки

Верхушкіна С.В.

2-4 вівторок місяця

16.00

Конструктори і винахідники

«Талановиті модельєри»

Продай Л.М.

1-3 середа місяця 

16.00

Скарбниця моралі

Мельник Н.Ф.

2-4 вівторок місяця 

16.00

Краєзнавець

Ступницька О.О.

2-4 середа місяця

16.00

Бойовий гопак

Андрійчук О.М.

1-3 середа місяця

16.00

Бойовий гопак

Базюк Л.Ф.

1-3 середа місяця

16.00

Мудрі шашки

Нечипорик О.І.

2-4 середа місяця

16.00

Про себе треба знати,

про себе треба дбати

Нечипорук Н.М.

1-3 середа місяця

16.00

Чарівний світ казки

Ярмолюк Ю.В.

2-4 вівторок місяця

16.00

Бойовий гопак

Кухарчук І.М.

1-3 середа місяця

16.00

Кольорові пензлики

Глінчук Р.П.

2-4 вівторок місяця

16.00

Конструктори і винахідники

«З любов,ю у серці»»

Колісняк В.Д.

2-4 вівторок місяця

16.00

Ековинахідники

Висоцька Д.В.

1-3 середа місяця

16.00

Конструктори і винахідники

«Все для комфорту людини»

Лукашевич А.І.

1-3 середа місяця

16.00

Фантазія(ТРВЗ)

Гришкевич А.І.

2-4 вівторок місяця

16.00

Маленькі дослідники(ТРВЗ)

Трусік І.П.

2-4 вівторок місяця

16.00

Скарбниця моралі

Левценюк Н.Т.

1-3 середа місяця

16.00

Стрейтчинг

Кректун С.І.

2-4 вівторок місяця

14.00-15.00

Фітбол

Корнієнко Л.М.

1-3 середа місяця

10.30.-11.00

Степ-аеробіка(дівчатка ст.гр.)

Корнієнко Л.М.

щочетверга

10.30.-11.00

Ансамбль «Дзвіночок»

Колоскова О.К.

1-3 середа місяця

16.00