Анонс новин

« лютого 2019 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Гордість закладуmod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні7
mod_vvisit_counterВчьора265
mod_vvisit_counterЦього тижня272
mod_vvisit_counterМинулого тижня2716
mod_vvisit_counterЦього місяця6040
mod_vvisit_counterМинулого тижня8469
mod_vvisit_counterВсіх511887

Online (20 хвилин тому): 2
Ваш IP: 34.207.152.62
,
Зараз: 2019-02-18 01:52

Річний звіт про діяльність закладу

Звіт завідувача ДНЗ №40 за роботу в  2017-2018 н.р. перед педагогічним колективом та громадськістю

(звітний період з 01.06.2017 по 31.05.2018)

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок компенсуючого типу (санаторний для дітей з неспецифічними захворюваннями органів дихання)  №40 – комунальний заклад освіти для дітей раннього та дошкільного віку, підпорядкований управлінню освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Впродовж 2017-2018 н.р. дошкільний заклад здійснював освітньо-виховну діяльність відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», Базового компоненту дошкільної освіти , Статуту ДНЗ №40.

Колектив дошкільного навчального закладу в 2017-2018 н.р. спільно з органами громадського самоврядування працював над вирішенням ряду педагогічних,  реабітаційно-оздоровчих та господарських завдань. Завідувачем ДНЗ створювались всі необхідні умови  спрямовані на об’єднання зусиль педагогічного колективу, батьків, громадськості щодо розвитку закладу та удосконалення навчально-виховного процесу. Це дало змого створити дієву, відкриту, демократичну, державно-громадську систему управління дошкільним закладом з поєднанням державного та громадського контролю за прийняттям і виконанням управлінських рішень, що базуються на принципах взаємоповаги, взаємодовіри та позитивної мотивації.

Впродовж навчального року педагогічним колективом забезпечувався гармонійний розвиток особистості дітей раннього та дошкільного віку та проводилась активна реабілітація здоров’я дітей з неспецифічними захворюваннями органів дихання, у відповідності з науково-практичними засадами Базового компоненту дошкільної освіти та змістом програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» (нова редакція).

Стимулюючим чинником у роботі педагогічного колективу стала  інноваційна діяльність, використання якої сприяло удосконаленню навчально – виховного процесу в ДНЗ. Діагностика впровадження інноваційних технологій педагогами закладу показала, що найбільш адаптовані для роботи з дітьми наступні : технологія ТРВЗ, яку використовує –  80% вихователів, через методи та прийоми якої  реалізуються завдання STEM- освіти, нового напряму в освіті,що дає змогу розвинути у дітей навики інноваційного,інженерно-технічного мислення,яке є основою дитячого винахідництва. Одним із актуальних напрямів  розвитку освіти в Україні є   інтегрований курс «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку», який передбачає вирішення економічних,соціальних та екологічних проблем- 28%. Актуальними на сучасному етапі є наступні інноваційні методики:  навчання читання М. Зайцева - 67 %, система впровадження елементів концепції музичного виховання К.Орфа -78 %; авторська програма М. Єфименка «Театр фізичного виховання та оздоровлення дітей дошкільного віку»-70 %,  соціальна технологія «Здоровий дошкільник» Ю.Змановського - 48%, методика Н. Гавриш з художньо-мовленнєвого розвитку - 40%, елементи оздоровлення В.Базарного- 38%, універсальний дидактичний матеріал палички X. Кюізенера та блоки Дьєнеша – 22 %. Моніторинг результатів інноваційної діяльності, який проводився впродовж року, дозволив прослідкувати розвиток пізнавальних і творчих здібностей дітей, їх рухової активності, визначити результативність проведеної роботи, яка підвищилась в середньому на 14% порівняно з минулим навчальним роком. Рівень розвитку творчого мислення у старших дошкільників зріс на 18%, пізнавальної активності на 15%. Дошкільники стали не пасивними спостерігачами, а активними учасниками соціуму.

Аналізуючи стан підготовки дітей до навчання в школі за результатами тематичного вивчення роботи в старших групах № 5,11,12  можна зробити висновок, що вихователі груп № 5,11,12  досягли хороших результатів у підготовці дітей до школи.  За результатами тематичного вивчення стану підготовки дітей до школи 99% вихованців пішли до школи з високим, достатнім та середнім рівнем розвитку психічних процесів, що на 6% більше, ніж у минулому році.

Значно зріс рівень використання  інформаційних технологій в освітньому процесі. В 80% групових  осередків є необхідні іформаційно – комунікаційні засоби. Досить вагомим досягненням дошкільного закладу стало приєднання всіх групових осередків та кабінетів до мережі Інтернет, що дало можливість розширити діапазон використання новітніх досягнень педагогічної науки та практики. Використання комп'ютерних технологій широко застосовується педагогами в оформленні перспективних планів роботи, конспектів занять, результатів педагогічної діагностики, інформаційних стендів, батьківських куточків, атестаційних матеріалів, узагальнення досвідів, створення презентацій, портфоліо  вихователів та дітей тощо.

В дошкільному закладі створена електронна картотека, яка дозволяє впорядкувати зберігання файлів документів, полегшує пошук необхідних матеріалів та забезпечує швидкий доступ до картотеки в мережі. На сьогодні в закладі створені: картотека презентацій (матеріали педагогічних рад, семінарів-практикумів, батьківських зборів тощо), картотека медіа-матеріалів з Інтернету та навчально-методичних матеріалів ДНЗ. Проведена робота полегшує пошук необхідних матеріалів, робить працю педагогів більш ефективною та результативною.

З 2012 року у дошкільній установі відкритий власний веб-сайт. Завдяки змістовному наповненню сайту збільшилась кількість батьків-користувачів. За 2017-2018 рік зареєстровано 368670  тисяч відвідувачів, що свідчить про підвищення інтересу громади до роботи закладу, створення високого іміджу ДНЗ, дає змогу популяризувати зміст та форми діяльності дошкільної  установи. Так,  дошкільний заклад налагодив змістовну партнерську співпрацю з ДНЗ №7 м.Енергодар Запорізької області, Славутським ДНЗ (ясла-садком) №6 «Крунк» Київської області , ДНЗ №18 «Зернятко» Івано-Франківської  міської ради, дошкільним навчальним закладом (ясла-садком) №8 Кузнецовської міської ради Рівненської області. Як  учасник освітнього  євроінтеграційного простору  дошкільний заклад співпрацює з дошкільними закладами міста Варшави(Польща), Праги(Чехія).  Це дало змогу результативно втілювати кращий педагогічний досвід та забезпечити високу ефективність освітньої роботи з дітьми.

Впродовж 2017-2018 н.р. в ДНЗ було прийнято  71 дитину відповідно до електронної черги. З них дітей раннього віку, 3-ій рік життя – 40 дітей, 4-го року життя – 21 дитина, 5-го року життя - 6 дітей, 6-го року життя – 3 дитини, 7 року життя – 1 дитина . Альтернативною формою дошкільної освіти (відвідування груп ДНЗ без харчування та денного сну : з 9.00 до 12.00) було охоплено  10 дітей, що мешкають в мікрорайоні «Ювілейний» та прилеглій до нього території.

Списковий склад дітей станом на 1 червня 2018 становив 383 дитини, з них 65 – дітей раннього віку, 317 – дошкільного віку. Комплектування груп відбувається за віковим та родинним принципами з урахуванням вибору батьків, що дає змогу дітям успішніше адаптуватися до умов ДНЗ та зміцнити довіру батьків до дошкільного закладу.

Педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом дошкільний навчальний заклад забезпечений повністю.

В закладі працює 27 педагогів,  з них – 20 вихователів,  1 – вихователь-методист,1 - практичний психолог, 1 - інструктор із фізкультури, 2 - музичних керівники, 1 – вчитель-логопед, 1 – керівник гуртка з вивчення англійської мови, 0,25ст. – керівник гуртка з хореографії.  Охоплено гуртковою роботою : 289 дітей гуртком англійської мови ,108 дітей відвідують заняття хореографією, 382 дітини відвідують гуртки за інтересами та обдаруваннями: творчі («Конструктори і винахідники», «У творчій майстерні»,) художньо-естетичного розвитку («Чарівні пальчики», «Кольорові пензлики» ),патріотичні («Творимо  Україну руками дітей», «Краєзнавець»), інтелектуальні («Мудрі шашки»), мовний («Мовні перлинки»), спортивні («фітбол», «степ-аеробіка»), спортивно-патріотичний («Бойовий гопак»), музичні (ансамбль «Дзвіночок, етногурток «Джепельце»), розширена секція зі стрейтчингу з педагогами,батьками ,дітьми  та інші). Це дає змогу всесторонньо розвивати особистість дитини.

Вищу освіту (магістр, спеціаліст) мають 25 педагогів, базову вищу  – 1 особа.

В 2017-2018 навчальному році атестовано 2 педагоги. За результатами атестації було  підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно педагогічне звання  «старший-вихователь» вихователю-методисту Новосад О.В., вихователю Андрійчук О.М. підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно звання «вихователь-методист».

Для реалізації завдань реабілітації здоров’я дітей  з неспецифічними захворюваннями органів дихання в дошкільній установі працює кваліфікований медичний персонал: 2 - лікаря, 1,5 – сестри медичних старших, 1  - сестра медична з дієтхарчування, 3 – сестри медичні лікавально-оздоровчих кабінетів: фізіотерапії, масажу, бальнео-водних процедур (сауна, гідро-масажні процедури, вихрові ванни), спелеотерапії, синглетної терапії. До послуг дітей оформлена фітовітальня та кабінет психологічного розвантаження, працює дитяча міні-бібліотека.  Впродовж 2017-2018 н.р. активна увага зверталась на оптимізацію лікувально-профілактичних заходів. За звітний період було відпущено 26 330 оздоровчих процедур, з них інгаляцій – 1034, тубус-кварц – 1041, солюкс – 10, електрофорез – 64, лікувальний масаж – 197, профілактичний масаж – 3 671, спелеотерапія – 5 640, дихальна гімнастика – 3843, корегуюча гімнастика (плоскостопість, сколіоз) – 1 299, сауна – 1 764, гідромасаж ніг – 3 784. Вся лікувально-оздоровча робота проводилась за Комплексним планом лікувально-оздоровчої роботи на 2017-2018 н.р., погодженим із завідувачем педіатричного відділення КЗ ЦПМСД «Ювілейний» Барсою В.І., в обсяг якого входило 22 види оздоровчих процедур: кисневі коктейлі, фізпроцедури, спеціальний питтєвий режим для оздоровлення дітей з хронічними тонзилітами, ренітами, бронхітами, фіточаї: вітамінізовані та оздоровчі за призначенням лікаря, аромотерапія з маслами евкаліпта та іншими ефірними маслами, арт-терапія, полоскання ротової порожнини з метою загартування та профілактики, профілактичний та лікувальний масаж, щіточковий масаж для покращення лімфо-переферичного кровообігу в старших групах, масаж рефлекторних зон для загального зміцнення організму в середніх та старших групах, профілактична та лікувальна дихальна гімнастика, лікувально-корегуюча гімнастика (за призначенням лікаря) та профілактична, яку виконують вихователі та інструктор з фізичної культури, лікувальні та профілактичні інгаляції: масляні, содові, трав’яні, різні види загартовуючих процедур, оздоровчий біг, , загальна вітамінізація, психогімнастика з елементами медитація та релаксації, спелеотерапія, гідромасаж, сауна (старші групи), вихрові ванни та інші. Також ефективно працювала спеціальна група для занять фізкультурою  тих дітей, які мають вади здоров’я , в такій групі займалось 10 дітей, проведено 474 заняття.

Всього оздоровилось – 372 дітей. Це дало змогу знизити рівень захворюваності в середньому на 9% та зміцнити здоров’я дітей з неспецифічними захворюваннями органів дихання. Тому, на кінець 2017-2018 н.р. із другої групи здоров’я  перейшли в першу – 46 дитини , з третьої перейшли в другу – 7 дітей .

Для успішної реалізації поставлених завдань колектив ДНЗ спільно з батьками активно працював над створенням та зміцненням наявної матеріальної бази закладу.

Проведений на початку та в кінці навчального року моніторинг оснащення предметно-ігрового розвивального середовища показав, що  педагоги активно, з ініціативою ставляться до створення умов для саморозвитку та самореалізації кожної дитини Рівень оснащення предметно-ігорового середовища у порівнянні з минулим навчальним роком збільшився на  3% ( 95% - 2016-2017 рік, 98% - 2017-2018 рік). Поповненню та удосконаленню ігрового середовища груп сприяла організація конкурсів (на кращий центр економічного виховання, центр музичної діяльності, центр патріотичного виховання). Проведений аналіз оснащення окремих  розвивальних центрів в ДНЗ відповідно до «Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти», затвердженого  МОН України від 19.12.2017р. №1633 показав, що найкращим можна назвати розвивальне середовище груп № 4,5,6,7,8,9,12. Аналіз паспортів ігрового середовища  груп свідчить про те, що воно збагачується за рахунок не лише кількісного накопичення, а й через покращення якісних параметрів: естетики, гігієни, мобільності, динамічності.

Враховуючи пріоритетний напрямок діяльності дошкільного закладу, у ДНЗ щорічно проводиться моніторинг оснащення фізкультурної зали,  спортивних осередків у групах відповідно до методичних рекомендацій МОН України № 1/9-470 від 18.07.2017р. «Підбір та використання іграшок для дітей дошкільного віку в ДНЗ». Моніторинг оснащення фізкультурної зали показав, що спортивна база ДНЗ   покращилась в порівнянні з минулим роком (2016-2017 н.р. – 93%, 2017-2018 н.р. – 95%) на 2% за рахунок виготовлення обладнання для спортивного майданчика, виготовлення нестандартних посібників та придбання спортивних атрибутів для фізкультурної зали.

Значно покращилась науково-теоретична та матеріальна база методичного кабінету: придбанно нову, сучасну методичну літературу, поповнено наочні дидактичні матеріали, розвивальні посібники за програмою «Я у Світі» (нова редакція), на 10% у порівнянні з минулим роком,  які упродовж навчального року опрацьовувались педагогами шляхом самоосвіти та  сприяли  підвищенню теоретичного рівня та фахової підготовки педагогічних працівників.

Також проведена підписка на періодичні видання: «Дошкільне виховання», «Палітра педагога», «Джміль»,«Методична скарбничка вихователя», «Музичний керівник», «Медична сестра», «Практичний психолог»,  «Вихователь-методист дошкільного закладу», «Практика управління закладом освіти». Переплату проведено у 2017 році на суму-  6089,80 грн. у 2018 році на суму- 3615,77рн.  Всього:9 705,57 грн.

Популяризації прогресивного педагогічного досвіду та підняттю престижу закладу також  сприяла участь  колективу закладу в І та ІІ турах обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості у номінації «Дошкільна освіта»,де заклад здобув І місце за представлений творчий досвід та ІІІ місце здобула у цьому ж конкурсі вихователь-методист Новосад О.В.,як член творчої групи.

Педагогічним колективом дошкільного закладу впродовж 2017-2018 н.р.  узагальнено та видано наступні творчі доробки:

-посібник «Виховуємо патріотів рідного краю(Рівненщини та м.Рівного)» (завідувач О.Г.Прокопчук ,вихователі Базюк Л.Ф., Ступницька О.О.);

-посібник «Букварик-Рівнезнайлик»(завідувач О.Г.Прокопчук та авторський  колектив ДНЗ);

-локальна програма «Я змінюю світ»(завідувач О.Г.Прокопчук та авторський колектив ДНЗ);

-посібник « Розвиток творчих здібностей старших дошкільників на засадах педагогічної інноватики» (завідувач О.Г.Прокопчук  та авторський колектив ДНЗ);

-посібник «Мислимо по- новому»(Прокопчук О.Г.,Новосад О.В.,Бейлах О.М.).

Дошкільний заклад забезпечений достатньою кількістю посуду, постільною білизною, рушниками, предметами гігієни, миючими засобами, що дає можливість дотримуватись вимог Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, правильно доглядати за дітьми та виконувати санітарні правила утримання приміщення закладу, харчоблоку, пральні, господарського двору.

Адміністрацією та господарським блоком проводиться активна робота щодо утримання прилеглої території  в хорошому стані. На території завжди затишно, чисто, квітне багато рослин, куточки території оформлені цікавими сюжетними композиціями.

 

Для покращення перебування дітей в ДНЗ були проведені ремонтні роботи, а саме:

-          придбаний бойлер на харчоблок;

-          проведене комплексне художнє оформлення коридору біля методиста;

-          побілено та перетерто стіни гр.№5;

-          побілено та перетірто стіни та стелі  в роздягальнях гр.№ 7,12 та туалету гр.№11.

-          проведено ремонт центрального ходу;

-          придбано штори на зелені східці;

-          заміниено двері в гр.№3 в кількості 2 шт.;

-          виготовлено дитячі шафи  в гр.№7;

-          придбано телевізор (плазму) в  гр.№6;

-          виготовлено меблі в кабінет психолога;

-          придбано м’яку частину в хол коридору;

-         проведена реконструкція кабінету англійської мови:

виготовлено меблі;

придбано жалюзі;

переоформлено стіни

-         проведено утеплення фасаду центрального ходу 50 м2.;

-         проведено комплексний ремонт кабінету медсестри та інгаляторію;

-         проведено ремонт маніпуляційного кабінету:

покладено лінолеум;

замінено мийки;

пофарбовано стіни та меблі;

-                     проведено художнє оформлення столів та лавок в кабінеті англійської мови.

 

Значно збагатилась навчально-дидактична база:

-         створений єдиний Інтернет  - простір;

-         придбано плазмові телевізори в  групах № 6,9;

-         поновлений дидактично – розвивальний матеріал для занять за оздоровчою методикою В. П. Базарного:

-настінний офтальмотренажер “Бігаючи вогники” в  групах №8,9;

-масажні килими в  групах №8,9;

-екологічне панно в  групах №8,5;

-         поновлено сюжетно – рольові ігри в групах №3,6,12;

-         придбано театралізовану ширму в групі №6;

-         виготовлено нетрадиційні види театру в  групах №7,8,11;

-         поновлено фізкультурні куточки в  групах №11,12;

-         придбано опорні схеми для складання описових розповідей в  групах № 3,5,8,10,11;

-         поновлено маски для занять театралізованої діяльності в  групах №4,10;

-         виготовлено розвивальні годинники у всіх групах;

-         виготовлено куточки “Одягайко”  у  всіх групах;

-         поновлено куточок дихальної гімнастики в  групах №5,10;

-         виготовлено спортивний інвентар :

-степ-платформи в кількості 15 шт.;

-         виготовлено будиночок Бізіборд (для розвитку дрібної моторики, закріплення сенсорних еталонів) в кабінет психологічного розвантаження;

-         виготовлено віночки із символікою поліського краю в кількості 10 шт.;

-         проведено художнє оформлення кабінету англійської мови: англійський алфавіт, карта Англії, меблі;

-         придбано костюм осені для дорослого;

-         пошито костюми для художників в кількості 3 шт.;

-         придбано навчально-методичні комплекти для реалізації завдань освітніх  ліній Базового компонента дошкільної освіти;

-         пошито нові костюми для проведення свят, сюжетних та тематичних занять в кільксті 15шт.;

-         виготовлено  ігри в центрах творчості  розвивального середовища – 20 шт.

-         придбані  та оновлені настільні ігри  до освітніх ліній Базового компонента в усіх групах.

За успішну підготовку  до 2017-2018 н.р. дошкільний заклад нагороджено

Подякою виконавчого комітету Рівненської міської ради (міський голова В.Хомко).

 

На проведення ремонтних робіт та покращення матеріальної бази залучались бюджетні, батьківські та спонсорські кошти:

бюджетні за 2017 рік:

­        поточний ремонт електросковороди – 1 320,00 грн.;

­        технічне обслуговування медичної апаратури – 435,00 грн.;

­        поточний ремонт системи обліку електроенергії – 4 164,00 грн.;

­        поточний ремонт внутрішньої мережі теплопостачання – 6 929,99 грн.;

­        перевірка випробовування пожежних гідрантів та внутрішніх пожежних кранів – 970,28 грн.;

­        поточний ремонт електроплити – 9 735,00грн.;

­        технічне обслуговування вогнегасників – 348,83

­        монтаж протипожежних дверей – 5 970,00грн.;

­        поточний ремонт водопроводу – 753,37 грн.;

­        технічне обслуговування електроапаратури (лабораторні випромінювання електрообладнання) – 1 918,64 грн.;

­        перевірка ваг – 591,81 грн.;

­        навчання відповідальних осіб «Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів» з видачею посвідчення – 377,46 грн.;

­        навчання з питань пожежної безпеки – 457,90 грн.;

­        навчання по електробезпеці з видачею посвідчення – 228,48 грн.;

­        капітальний ремонт теплопостачання, водопостачання, водовідведення – 43 406,44 грн.

Всього -  77 607,20 грн

 

бюджетні за 2018 рік (4 місяці):

-                     придбано двохярусі ліжка в кількості 12 штук – 28 176,00 грн

Всього – 28 176,00 грн.

 

Спонсорські пожертвування за 2017 рік:

-                     труби – 1 700,00 грн.

-                     фарба емаль – 4 800,00 грн.

Всього – 6 500,00 грн.

 

Батьківські внески:

-                     залучено кошти батьківської громади через ГО “Надія Рівного” за 2017 р. – 51 749,90 грн. з них за звітний період (червень - грудень) надійшло – 25 283,00 грн. Витрачено за весь період 2017 р. – 51 623,51 грн. з них за звітний період (червень - грудень) витрачено – 39 176,85 грн.

-                     залучено кошти батьківської громади через ГО “Надія Рівного” за  звітний період (січень - травень) 2018 р. – 10 777,00 грн. Витрачено за звітний період 2018 р. – 5 892,71  грн.

-                     залучено кошти батьківської громади через “Батьківський комітет” за 2017 р. – 39 824,00 грн. Витрачено за звітний період 2017 р. – 33 238,00 грн. 

-                     залучено кошти батьківської  громади через “ Батьківський комітет ” за 2018 р. – 5 545,00 грн. Витрачено за звітний період 2018 р. – 5 535,08 грн. 

Всього – 84 559,88 грн.

З 01 червня 2017 року по 31 травня 2018 року придбано коштом батьків і поставлено на облік матеріальних цінностей на суму 107 820,28  грн. Залишок батьківських коштів станом на 01.06.2018 року – 14 414,00 грн.

 

З бюджета міста на утримання закладу, крім названих вище, було виділено і освоєно кошти у сумі:

 

 

2017

2018 (за 4 місяці)

 

Всього

5 266 212,00

2 269 300,59

 

На зарплату працівникам ДНЗ

 

4 321878,00

1 517 510,82

На комунальні потреби

831 401,00

527 647,24

 

 

 

На харчування

655 555,00

195 996,53

 

Інші витрати

46 528,00

28 176,00

 

Медикаменти

850,00

-

 

Керівником ДНЗ з метою забезпечення безпеки дітей та персоналу  проводились всі роботи, що передбачені Колдоговором, та Заходами з охорони праці і пожежної безпеки:

– проведено 4 інструктажі з охорони праці, 2 інструктажі з пожежної безпеки, 4 інструктажі з охорони життя і здоров’я дітей;

-                     придбано 4 нових вогнегасники, перезаряджено – 4 вогнегасники;

-                     виготовлено інструкції та встановлено біля кожного вогнегасника;

-                     придбано та встановлено аварійні світильники на евакуаційні виходи в кількості 6 штук;

-                     придбано та встановлено протипожежні двері в електрощитову;

– проведене випробування крана-гідранта, пожежних рукавів, складено відповідні акти;

– регулярно (1 раз в квартал) проводилось обстеження кріплення спортивного обладнання, меблів, складено відповідні акти;

– щомісячно проводиться обстеження електрообладнання та внутрішньої мережі електричного освітлення, складено відповідні акти;

– проведено навчання щодо дотримання плану евакуації з цивільного захисту;

-                     проведено навчання з відпрацювання дій з надання долікарської допомоги  на випадок  травмування.

– на кожному робочому місці наявні посадові інструкції, інструкції  з охорони праці та життєбезпеки.

-                     на харчоблоці, пральні в лікувально-оздоровчих центрах розміщені   Правила користування технологічним та медичним обладнанням.

 

В ДНЗ протягом 2017 – 2018 навчального року виховувались  діти пільгових категорій – 70 дітей., з них 12 дітей раннього віку та 58 дітей дошкільного віку. Серед них: діти – сироти – немає, діти учасників АТО –31,  діти з багатодітних сімей – 17, діти з малозабезпечених сімей – 11, діти – інваліди – 4 , діти з сімей, що постраждали від катастрофи на Чорнобильській АС – 7 дітей.                З них отримали соціальну підтримку та допомогу – 63 дитини., а саме: отримували безкоштовне харчування – 39 дітей, сплачували 50% вартості за харчування – 24 дитини.

За високі показники в роботі було нагороджено -30 працівників закладу:

Почесними грамотами і Подяками виконавчого комітету Рівненської міської ради -2 чол., Грамотою управління освіти – 25 чол., Подякою управління освіти – 3 чол. Колектив ДНЗ нагороджений дипломом  Рівненської ОДА за І місце в І та ІІ турах обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості у номінації «Дошкільна освіта».

Завідувач ДНЗ Прокопчук О.Г нагороджена Грамотою управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради за І місце в І та ІІ турах XV обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості у номінації «Дошкільна освіта», була внесена до  збірника статей та матеріалів,присвячених 100-річчю створення Рівненської «Просвіти» імені Т.Г.Шевченка «На скрижалях просвітянської долі» як активний просвітянин , отримала відзнаку «Мудрість року-2018» та сертифікат ,за високий професіоналізм у методичній роботі та з нагоди 50-річчя методичної служби м. Рівного, брала активну участь  у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Технології розвитку здібностей і обдарованості дошкільників та учнів початкової школи» та отримала  сертифікат.

Вихователь-методист О.В.Новосад була нагороджена Почесною грамотою Рівненської міської ради та виконавчого комітету,грамотою управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради за І місце в І та ІІ турах XV обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості у номінації «Дошкільна освіта»,та ІІІ місце у цій же номінації як член міської творчої групи, брала участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Технології розвитку здібностей і обдарованості дошкільників та учнів початкової школи» та отримала сертифікат.

 

За підсумками 2017 року відповідно до ст..57 Закону України «Про освіту» педагогічним працівникам ДНЗ було виплачено грошову  винагороду в розмірі посадового окладу за сумлінну працю, зразкове виконання службових  обов’язків та згідно Колективного договору педагогічним та медичним працівникам  було виплачено матеріальну допомогу на оздоровлення до щорічної основної відпустки в розмірі посадового окладу.

З метою  формування основ патріотизму,національної свідомості, виховання любові до рідного краю у дошкільнят  в ДНЗ були проведені наступні патріотичні заходи:

-                      «Мово моя, калиново!»(свято до Міжнародного дня мови);

-                     «Україна - це я» Україна – це ми!»(свято до Дня незалежності);

-                     «День сім'ї»;

-                     «Іду з дитинства до Тараса»(свято до дня народження Т.Г.Шевченка);

-                     «Лесина мова нам завжди знайома» (свято до дня народження Л.Українки);

-                     «Для вас,наші нескорені воїни-земляки»(допомога воїнам АТО);

-                     «Барвиста моя Україна»(свято малюнку).

В ДНЗ організоване чотирьохразове харчування . Вартість харчування на один день складає: для дітей раннього віку – 25 гр. для дошкільного – 31 гр. 50% вартості за харчування вносять батьки, 50 % оплачується з міського бюджету. Харчування різноманітне, якісне, калорійне. Також організовано для 15 дітей дієтичне харчування за рекомендаціями лікарів.

В дошкільній установі організований питтєвий режим. З допомогою батьків закупляється бутильована вода «Червона калина», замінюється по мірі використання. Бутлі води стоять в доступному місці для дітей.

Вартість утримання дитини в ДНЗ за 2017 рік склала – 17275 грн. До керівника закладу за 2017 рік було 52 звернення. З них у 18 зверненнях піднімались питання виховання дітей, у 9 зверненнях питання оздоровлення дітей, організаційні – 30 звернень. На  питання виховання і навчання, а також оздоровлення дітей  батьки отримали консультації керівника, які задовільнили батьків.  

Органи громадського самоврядування (рада закладу, педагогічна рада, батьківський комітет, піклувальна рада) стали дієвим способом формування громадської думки, ефективним засобом демократизації управління у ДНЗ. Спільні засідання органів громадського самоврядування, адміністрації та батьків актуально розглядали питання навчально-виховної, фізкультурно-оздоровчої, адміністративно-господарської діяльності закладу, обговорювались, заслуховувались пропозиції і знаходились оптимальні шляхи розв’язання проблем закладу. В 2017-2018н.р. активно працювала громадська організація сприяння розвитку ДНЗ №40 «Надія Рівного», яка забезпечувала всебічну підтримку закладу, ефективність його розвитку в різних напрямках діяльності.  Одним з важливих питань органів громадського самоврядування було також координація та контроль за фінансово-господарською діяльністю ДНЗ, яка активно спрямовувалась на зміцнення матеріально-технічної бази закладу. Про надходження та витрату коштів, які надходили від батьків на утримання ДНЗ надавалась повна вичерпна інформація щомісячно та оприлюднювалась на сайті ДНЗ.

 

О. Прокопчук