« червня 2018 »

Ваш IP: 54.224.255.17
Зараз: 2018-06-22 18:37

Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмою

Базовий компонент дошкільної освіти.

Комплексна програма:

Програма розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі». Частина 1.

Програма розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі». Частина 2.

Парціальні програми:

Англійська мова для дітей дошкільного віку. Програма та методичні рекомендації (за заг. ред. Низковської О.В., авт.: Кулікова І.А., Шкваріна Т.М.

Дитяча хореографія. Програма хореографічної діяльності дітей від 3-х до 7-ми років. Навчально-методичний посібник (авт. Шевчук А.С.)

Про себе треба знати, про себе треба дбати. Парціальна програма з основ здоров'я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку (авт. Лохвицька Л.В.)

Скарбниця моралі. Парціальна програма з морального виховання дітей дошкільноп віку (авт. Лохвицька А. В.)

Казкова фізкультура. Парціальна програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (авт. Єфименко М. М.)

Грайлик. Парціальна програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі (авт. кол.: Березина О. М., Гніровська О. 3., Линник Т. А.)

Дитина в світі дорожнього руху. Програма з формування основ безпечної поведінки дітей дошкільного віку під час дорожнього руху (авт.: Тимовський О. А., Репік І. А.)

Цікаві шашки. Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шашки (авт. кол.: Семизорова В. В., Романюк О. В., Дульська Г. П.)

Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на християнських цінностях. Навчальна програма та календарно-тематичний план (авт. кол.: Богуш А. М., Сіданіч І. Л., Сучок В. Є. та ін.)

Україна — моя Батьківщина. Парціальна програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку (за наук. ред. Рейпольської О. Д., авт.: Каплуновська О. М., Кичата І.І., Палець Ю. М.)

Музично-оздоровчі мандрівки з дітьми п'ятого року життя: програма, методичні рекомендації (наук. кер. Малашевська І. А., кер. Трофімченко І. Є., авт. кол.: Бондар С. В. та ін.)

«Про себе треба знати, про себе треба дбати» Програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від трьох до шести років Лохвицька Л. В.

Джерело: https://www.pedrada.com.ua/article/191-osvtn-programi-dlya-vikoristannya-v-doshklnih-zakladah-u-20162017-navchalnomu-rots

Будь-яке використання матеріалів можливе лише за наявності гіперпосилання.

Будь-яке використання матеріалів можливе лише за наявності гіперпосилання.